• Informacje na temat:

  koncert pink floyd w warszawie

Artykuły na temat: koncert pink floyd w warszawie
 • Najpopularniejsze płyty 2014 roku w Polsce. Numerem 1 Indila

  "Mini World", debiutancki album francuskiej wokalistki Indili, to najchętniej kupowana płyta w Polsce w 2014 roku.

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • The Rolling Stones i Pink Floyd w Polsce?

  Jeśli potwierdzą się informacje przekazane nam przez Zbigniewa Hołdysa, 2006 rok zapowiada się zgoła sensacyjnie dla polskich sympatyków rocka. W swoim felietonie publikowanym na stronach INTERIA.PL muzyk podaje, że 17 czerwca 2006 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpi legenda rock'n'rolla - The Rolling Stones! Hołdys zapowiada również przyjazd Pink Floyd w oryginalnym składzie

 • Roger Waters o byłych kolegach z Pink Floyd

  Roger Waters już w najbliższy piątek, 7 czerwca, po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Jego koncert odbędzie się na stadionie Gwardii w Warszawie. W wywiadach promujących najnowszą trasę muzyk chętnie wspomina czasy, gdy był najważniejszą postacią grupy Pink Floyd. Spośród byłych kolegów, kontakt utrzymuje jednak tylko z perkusistą Nickiem Masonen. Z Davidem Gilmourem nadal nie łączą go przyjazne

 • Akustyczne koncerty Davida Gilmoura

  David Gilmour, filar legendarnej formacji Pink Floyd, ujawnił niedawno, iż grupa nie wznowi już działalności. Nie oznacza to jednak, że on sam zaprzesta działalności muzycznej. Rzecznik jego wytwórni poinformował, że artysta zagra dwa koncerty akustyczne w Londynie, 16 i 17 stycznia 2002 roku.

 • David Gilmour w Stoczni: Wyjątkowy koncert

  Jak już wielokrotnie informowaliśmy, David Gilmour, gitarzysta i wokalista Pink Floyd, wystąpi 26 sierpnia w Gdańsku podczas ostatniego koncertu promującego jego najnowszą płytę "On An Island". Będzie to jednak koncert wyjątkowy. W środę, 9 sierpnia, podczas specjalnej konferencji prasowej w Warszawie, o szczegółach poinformowali organizatorzy koncertu..

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu " THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW 2012 SMS " (dalej "Konkurs") jest GRUPA INTERIA.PL spółka z ograniczoną...

 • Legendary Pink Dots w Polsce

  Po raz kolejny do Polski zawita grupa Legendary Pink Dots. Tym razem muzycy zaprezentują się na czterech koncertach, które odbędą się między 21 i 24 maja. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, zespół nie zagra w Warszawie. Zamiast tego zorganizowano koncert w Szczecinie.

 • Alan Parsons Project w Polsce

  14 października w warszawskiej Filharmonii Narodowej koncert zagra Alan Parsons Project, zespół legendarnego współpracownika The Beatles i Pink Floyd.