• Informacje na temat:

  koncert piosenki rosyjskiej

Artykuły na temat: koncert piosenki rosyjskiej
 • "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski został partnerem... Wojciecha Manna!

  Antoni Królikowski, czyli Kuba Milewicz z wciąż czekającej na premierę "Ciszy nad rozlewiskiem", poprowadzi nowe muzyczne show Dwójki. W "SuperSTARciu" zapowiadać będzie - w towarzystwie legendarnego Wojciecha Manna - występy gwiazd polskiej piosenki!

 • Rosyjskie skandalistki. Co zapamiętaliśmy z kariery t.A.Tu.?

  Na początku XXI wieku niemal każdy znał ich utwory na pamięć, a działalność formacji wywoływała niejednokrotnie szok i oburzenie wśród bardziej konserwatywnej publiczności. Mimo że kariera duetu t.A.T.u skończyła się niemal tak szybko jak się zaczęła, grupa została zapamiętana przez słuchaczy.

 • Anna German: Życie, które nie było ani bajką, ani snem...

  ...w 1959 roku, w programie "Podwieczorek przy mikrofonie", a rok później występowała już we wrocławskim teatrze Kalambur. I jeździła z koncertami po kraju. Tak narodziła się nowa gwiazda. Znali ją(...) ważniejsza od wszystkiego. Czytaj dalej na następnej stronie Choć skończyła studia z wyróżnieniem w 1962 roku, zamiast odkrywać tajemnice Ziemi jako magister geologii, zapełniła kalendarz koncertami...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Rena Rolska zrezygnowała z kariery dla syna. Dziś bardzo za nim tęskni

  ...z najpopularniejszych gwiazd polskiej piosenki lat 60. i 70. Z muzyką obcowała od dziecka dzięki mamie. - Ciągle słyszałam jej podśpiewywanie. Nauczyłam się od niej przebojów takich gwiazd jak Hanka(...) miałam straszliwą tremę przed wyjściem na scenę, a tu szłam uskrzydlona. Uwielbiałam to robić. Czułam się tą uczennicą - wspomina Rolska. Czasami poznają mnie na ulicy Jej kolejne piosenki...

 • Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Teatr jest dla niej jak sport. Kiedy jest na scenie, daje z siebie wszystko. Tak samo jest w życiu. Jak kocha, to na zawsze.

 • ...wygraną, wkrótce poszybował na wysoką piątą pozycję. A podczas zagranicznych koncertów, na których wykonawcy promują swoje eurowizyjne piosenki, nasz wokalista budzi entuzjazm. "Najlepszy występ, kropka...

 • Włodarczyk śpiewa po rosyjsku?

  Mateusz Damięcki i Marzena Rogalska poprowadzą Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Koncert w Polsce będzie można zobaczyć 25 lipca na żywo na antenie TVP2. Na scenie wystąpi m.in. Agnieszka Włodarczyk.

 • Walczyła o przetrwanie

  Warszawa u Roberta Kudelskiego. Będzie to koncert piosenki rosyjskiej. Cieszę się, że moje życie zawodowe jest tak barwne i różnorodne.   Rozmawiała ANNA JANIAK  (...), dubbing, audiobooki, prowadzenie imprez, koncerty - to niesamowite, jak wiele twarzy ma zawód aktora! Jakie jeszcze ma Pani plany na wiosnę? - Na marzec zaplanowana jest premiera...

 • Rosyjska niespodzianka Wet Fingers

  W konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca) tanecznemu duetowi Wet Fingers towarzyszyć będzie na scenie Eve Sah, 20-letnia finalistka Miss Polonia.