• Informacje na temat:

  koncert prezydencja

Artykuły na temat: koncert prezydencja
 • Agustin Egurrola

  .... Odpowiadał również za ruch sceniczny i choreografię podczas wielu festiwali i telewizyjnych imprez - Festiwalu w Opolu, Sopot Festival, Koncertu Jubileuszowego Telewizji Polskiej. W latach 2000 do 2003 był...

 • Lider Zakopower: To wielka nobilitacja

  Lider zespołu Zakopower, Sebastian Karpiel-Bułecka to jeden z polskich artystów, którzy zagrają 1 lipca na koncercie "Tu Warszawa" inaugurującym polską prezydencję w Unii Europejskiej. "To dla mnie wielka nobilitacja" - zapewnia muzyk.

 • The Cranberries w Warszawie: Koncert wyprzedany

  W niedzielę (14 października) na warszawskim Torwarze wystąpi grupa The Cranberries, jedna z gwiazd lat 90. Bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.

 • Zdrojewski broni Wojewódzkiego

  Interwencja w sprawie udziału Kuby Wojewódzkiego w przygotowaniach do koncertu inaugurującego polską prezydencję byłaby "naruszeniem podstawowych zasad" - uważa Bogdan Zdrojewski. O odsunięcie Wojewódzkiego od projektu apeluje komitet praw Afrykanów.

 • OFF Festival 2011: Zaawansowana technologia i zakurzone taśmy

  Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Trójkowej Scenie Prezydencji. To amerykańska formacja YACHT, set didżejski Awesome Tapes From Africa oraz melancholijna Asia i Koty.

 • Polański w Brukseli. Rzeźba Pokromskiego.

  Wystawa "Roman Polański. Aktor. Reżyser" przygotowana przez Muzeum Kinematografii w Łodzi prezentowana będzie w Brukseli ramach polskiej prezydencji - poinformowała w piątek kurator wystawy Krystyna Zamysłowska.

 • Europejski Kongres Kultury: Będą filmy

  Najważniejsza część programu polskiej Prezydencji, Europejski Kongres Kultury, odbędzie się w dniach 8-11 września we Wrocławiu. Odbędą się tam m.in. pokazy filmowe w ramach projektu Funny Games EU.

 • Sylwester 2010: Doda czy Górniak?

  W ostatnią noc 2010 roku telewizyjna Dwójka zabierze swoich odbiorców na wrocławski rynek, skąd transmitowany będzie sylwestrowy koncert. Z kolei Polsat, zgodnie z zapowiedziami, pokaże sylwestrową zabawę z Warszawy. Która stacja wygra walkę o widza?

 • Sacrum Profanum: Nordycka muzyka w Krakowie

  W niedzielę (12 września) koncert islandzkiej formacji Mum zainauguruje 8. edycję krakowskiego festiwalu Sacrum Profanum. Główną gwiazdą imprezy będzie wokalista Jonsi, lider zespołu Sigur Ros, który do Polski przywiezie unikatowe, multimedialne show. - To wytyczanie absolutnie nowej ścieżki w filozofii prezentacji scenicznej - podkreśla Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny Sacrum Profanum.

 • Warszawa: Sylwester z Roxette!

  Podczas tegorocznego sylwestra w Warszawie główną gwiazdą będzie szwedzki duet Roxette!

Wideo na temat: koncert prezydencja
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Kwartet

  Przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy'ego Connolly'ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean - ekscentryczna diva, jej...

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...