• Informacje na temat:

  koncert promujący

Artykuły na temat: koncert promujący
 • Serialowe ciacha na koncercie Natalii

  Piosenkarka Natalia Lesz, która znana jest także jako Agnieszka z "Plebanii" i Milena Suska z "Pierwszej miłości", zaprosiła na koncert promujący jej nową płytę swoich przyjaciół - aktorów.

 • Kasia Kowalska i inne gwiazdy w projekcie "Panny Wyklęte/Panny Wygnane"

  15 stycznia w warszawskiej Stodole odbędzie się premierowy koncert promujący projekt "Panny Wyklęte/Wygnane vol.1". Na scenie wystąpią cenione polskie wokalistki, m.in. Kasia Kowalska, Ania Rusowicz, Marika, Marcelina, zespół Dziewczyny, Ania Brachaczek, Kasia Malejonek i Angelika Korszyńska - Górny, a także zespół Paresłów.

 • Pustki na koncercie Dody?

  ...- kosztowały od 10 do 13 dolarów. Ci, którzy przyszli, mogli zobaczyć Rabczewską prezentującą się w "kosmicznej" stylizacji, wymyślonej na potrzeby promocji jej nowej trasy koncertowej. Srebrna(...) utwór promujący jej nowy album, który będzie miał swoją premierę 30 maja. Nie zabrakło też znanych przebojów, którymi starała się ona rozgrzewać chicagowską publiczność. Po koncercie pod sceną pozostała...

 • Die Hard dwukrotnie w Polsce

  Na początku kwietnia szwedzka grupa Die Hard zagra dwa koncerty w Polsce.

 • Doda: Mogło dojść do tragedii

  W niedzielę (15 maja) skandalistka zagrała swój pierwszy koncert promujący nową płytę. Niestety, mógł on zakończyć się dla niej tragicznie. Podczas wykonywania ostatniego utworu "Bad girls" zrobiło się nerwowo. Jak relacjonuje "Super Express", nad sceną zaczęła unosić się skrzydlata postać, wymachująca rozpaczliwie rękami. "Nie, nie, kur..., stop..." - usłyszała publiczność z ust Doroty...

 • Grzegorz Kupczyk (CETI) o "Brutus Syndrome": Piorunujące wrażenie

  Przed premierą zapowiadanej już przez nas płyty "Brutus Syndrome" grupa CETI opublikowała dostępny na koncertach zespołu singel promujący.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska w musicalu o Janie Pawle II

  ...wspaniałych artystów. - Wystawiliśmy koncert promujący ten spektakl. Uważam, że poszedł naprawdę nieźle, bo ludzie i wstali, i niektórzy się wzruszyli, co jest naprawdę świetną zajawką tego, że możemy...

 • CETI "Devil Made Me Do It": Zobacz teledysk

  Na stronach Interii możecie zobaczyć koncertowy teledysk "Devil Made Me Do It" metalowej grupy CETI, na czele której stoi Grzegorz Kupczyk.

 • Olga Szomańska: Rodzinna tragedia uczestniczki "Twoja twarz brzmi znajomo"

  W serialu "M jak miłość" budzi sympatię jako Marzenka. Przed kilkoma laty była solistką Piotra Rubika, śpiewając z Przemysławem Brannym "Niech mówią, że to nie jest miłość" - utwór promujący(...). W maju 2014 roku zawodowy kierowca, który wiózł Spirituals Singers Band na koncert, zasnął, zjechał na pobocze i uderzył w źle zamontowaną barierę energochłonną. W wyniku wypadku jej tato stracił życie...

 • Budka Suflera: Przedsprzedaż CD i DVD z Przystanku Woodstock

  27 listopada odbędzie się premiera dwóch płyt CD i DVD z pożegnalnego koncertu Budki Suflera, zarejestrowanego podczas odbywającego się w tym roku 20. Przystanku Woodstock. Był to jeden z ostatnich występów artystów, którzy zapowiedzieli zakończenie kariery pod koniec grudnia 2014 roku.

Dyskusje na temat: koncert promujący
 • Re: "Zbuntowany anioł": To był prawdziwy szał!

  Pięna kobieta, super piosenka i jedyny serial latysnoski, który oglądałem:) Dla fanów gorącej Natalii- w grudniu przyjeżdża do Polski i da koncert we Wrocławiu promujący jej nowy film ( w którym podobno gra razem z Facundo)