• Informacje na temat:

  koncert rogera watersa w polsce

Artykuły na temat: koncert rogera watersa w polsce
 • Muzyką w Mur Berliński

  Od Rogera Watersa po Kult. Zobacz, jak Mur Berliński inspirował muzyków - zarówno po jego upadku, jak i przed.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • może okazać się planowana na przyszły rok wizyta w naszym kraju Rogera Watersa, brytyjskiego muzyka i wokalisty i byłego członka legendarnej formacji Pink Floyd.(...)Na brak koncertów w tym roku na pewno nie możemy narzekać. Dopiero co w Warszawie wystąpili Rick Wakeman i Van Morrison, a już dużymi krokami zbliżają się wizyty w naszym kraju Stinga, Roberta Planta

 • Roger Waters i "The Wall" w Polsce!

  18 kwietnia 2011 roku w łódzkiej Atlas Arena wystąpi Roger Waters, były lider grupy Pink Floyd. Artysta przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej z okazji 30. rocznicy wydania słynnego albumu "The Wall". Tournee obejmie 30 europejskich miast.

 • "The Wall" dwukrotnie w Polsce

  Organizatorzy łódzkiego koncertu Rogera Watersa poinformowali, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie występem byłego basisty Pink Floyd, projekt "The Wall Live" zostanie zaprezentowany w Polsce dwukrotnie. Roger Waters zagra w Atlas Arenie w Łodzi 18 i 19 kwietnia 2011 roku.

 • Roger Waters jest antysemitą?

  Znany z zespołu Pink Floyd Roger Waters zareagował na oskarżenia, jakoby prezentowany przez artystę show w ramach trasy koncertowej "The Wall" zawierał antysemicką symbolikę.

 • Roger Waters powraca do Polski

  20 sierpnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie swój show "The Wall" zaprezentuje Roger Waters. Najtańszy bilet kosztuje 242 złote!

 • Muzycy Pink Floyd znów razem

  Kilka dni po zaskakującym wspólnym występie na charytatywnej imprezie, Roger Waters zapowiedział kolejny koncert z kolegą z Pink Floyd, Davidem Gilmourem.

 • Roger Waters: Opera dziełem życia

  Roger Waters, lider legendarnej grupy Pink Floyd, w poniedziałek, 8 maja, przyjechał do Polski w związku z przygotowaniami do lipcowej premiery jego plenerowej megaprodukcji "Ca Ira" w Poznaniu. Artysta znalazł czas na krótkie spotkanie z dziennikarzami w Warszawie.

 • Pink Floyd: Opera i "Solidarność"

  W odstępie zaledwie jednego dnia w Polsce odbędą się dwa koncerty dwóch muzyków związanych z legendarną angielską grupą Pink Floyd. Już w najbliższy piątek, 25 sierpnia, w Poznaniu, odbędzie plenerowa prapremiera opery "Ça Ira" Rogera Watersa, a dzień później koncert z okazji 26-lecia "Solidarności" w Stoczni Gdańskiej zagra David Gilmour. Co dziś łączy i dzieli obu słynnych muzyków, niegdyś

Wideo na temat: koncert rogera watersa w polsce
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...