• Informacje na temat:

  koncert rogera watersa w warszawie

Artykuły na temat: koncert rogera watersa w warszawie
 • Roger Waters: Potwór z dobrym sercem

  We wtorek, 20 sierpnia, na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert Rogera Watersa - 69-letniego geniusza, egotyka, bufona, despoty, aktywisty, buntownika, poety.

 • Roger Waters: 11 tysięcy sprzedanych biletów

  11 tys. biletów na prapremierę widowiska "Ca Ira" Rogera Watersa, byłego lidera legendarnej grupy Pink Floyd, które zostanie wystawione w Poznaniu w piątek, 25 sierpnia, sprzedali organizatorzy - poinformował dziennikarzy producent widowiska, Marek Szpendowski.

 • Na brak koncertów w tym roku na pewno nie możemy narzekać. Dopiero co w Warszawie wystąpili Rick Wakeman i Van Morrison, a już dużymi krokami zbliżają się wizyty w naszym kraju Stinga, Roberta Planta(...) może okazać się planowana na przyszły rok wizyta w naszym kraju Rogera Watersa, brytyjskiego muzyka i wokalisty i byłego członka legendarnej formacji Pink Floyd.

 • Roger Waters powraca do Polski

  20 sierpnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie swój show "The Wall" zaprezentuje Roger Waters. Najtańszy bilet kosztuje 242 złote!

 • Roger Waters: Opera dziełem życia

  Roger Waters, lider legendarnej grupy Pink Floyd, w poniedziałek, 8 maja, przyjechał do Polski w związku z przygotowaniami do lipcowej premiery jego plenerowej megaprodukcji "Ca Ira" w Poznaniu. Artysta znalazł czas na krótkie spotkanie z dziennikarzami w Warszawie.

 • Bar Refaeli kontra Roger Waters: Usuń moje zdjęcie!

  Izraelska modelka Bar Refaeli zażądała od Rogera Watersa, by zaprzestał wykorzystywania jej wizerunku podczas swoich koncertów.

 • Roger Waters w Warszawie dla ofiar terroryzmu (relacja)

  Brytyjski wokalista i basista, były lider grupy Pink Floyd, Roger Waters zagrał dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności na warszawskim Stadionie Narodowym. Muzyk odegrał jeden z najsłynniejszych albumów Floydów - "The Wall".

 • Roger Waters pogodzi się z kolegami z Pink Floyd?

  Jeszcze do niedawna informacja o poprawnym ułożeniu stosunków przez Rogera Watersa z jego byłymi kolegami z grupy Pink Floyd brzmiałaby jak żart i to w niezbyt dobrym guście. Czas jednak goi rany i jest całkiem prawdopodobne, że Roger, David Gilmour i Richard Wright podadzą sobie za jakiś czas rękę na znak zgody. Świadczy o tym fakt, iż Waters od niedawna pozostaje w dobrych stosunkach

 • Roger Waters o byłych kolegach z Pink Floyd

  Roger Waters już w najbliższy piątek, 7 czerwca, po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Jego koncert odbędzie się na stadionie Gwardii w Warszawie. W wywiadach promujących najnowszą trasę muzyk chętnie wspomina czasy, gdy był najważniejszą postacią grupy Pink Floyd. Spośród byłych kolegów, kontakt utrzymuje jednak tylko z perkusistą Nickiem Masonen. Z Davidem Gilmourem nadal nie łączą go przyjazne

 • Koncertowe eldorado nad Wisłą

  Gdyby ktoś chciał zobaczyć wszystkie tegoroczne koncerty zagranicznych gwiazd w Polsce, musiałby na ten cel wydać ponad cztery tysiące złotych. A mówimy tu tylko o największych gwiazdach i najtańszych biletach...