• Informacje na temat:

  koncert scootera w polsce

Artykuły na temat: koncert scootera w polsce
 • Scooter: Koncert odwołany!

  W piątek, 25 marca, w krakowskim klubie "A'Tak" miał się odbyć koncert niemieckiej gwiazdy techno, grupy Scooter. Jak się okazało, do występu nie dojdzie, bo klub, popularny w środowisku homoseksualistów, padł ofiarą oszusta podającego się za przedstawiciela firmy impresaryjnej.

 • NIN: Zabrakło pierwiastka magii

  To był jeden z tych koncertów, którym towarzyszą wielkie oczekiwania.

 • Ciechowski kontra Brylewski

  Choć w najbliższych dniach pojawi się w Polsce kilku znakomitych wykonawców ze świata, występować będą w cieniu imprez, którym patronują ikony polskiego rocka - swoje święto we Wrocławiu mają fani nieodżałowanej Republiki, a w stolicy Brygady Kryzys (tudzież wszystkich innych wcieleń Roberta Brylewskiego).

 • Arka Noego wciąż najpopularniejsza

  Okazało się, że niedawny sukces grupy Arka Noego to nie tylko chwilowa moda. Płyta "A Gu Gu" wciąż przewodzi na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, przygotowanej przez ZPAV - do końca czerwca sprzedała się w ponad 250 tysiącach egzemplarzy!

Wideo na temat: koncert scootera w polsce
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Kwartet

  Przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy'ego Connolly'ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean - ekscentryczna diva, jej...