• Informacje na temat:

  koncert the cranberries

Artykuły na temat: koncert the cranberries
 • The Cranberries przyjadą później

  Zaplanowany na 26 czerwca koncert The Cranberries w Warszawie został przełożony na 14 października.

 • The Cranberries w Warszawie: Koncert wyprzedany

  W niedzielę (14 października) na warszawskim Torwarze wystąpi grupa The Cranberries, jedna z gwiazd lat 90. Bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.

 • The Cranberries podbili Katowice

  Ponad 7 tysięcy osób bawiło się w czwartek, 25 kwietnia, na pierwszym w Polsce koncercie słynnej irlandzkiej grupy The Cranberries. Wszyscy fani zespołu mogą być z koncertu zadowoleni. Usłyszeli największe przeboje zespołu, m.in. "Zombie", Salvation" i "When You're Gone".

 • The Cranberries: Damy czadu

  25 kwietnia w katowickim Spodku wystąpi irlandzka formacja The Cranberries. Dolores O'Riordan i jej koledzy już od połowy lutego koncertują w Europie i jak mówią, są już dobrze rozgrzani i dlatego podczas wizyty w Polsce na pewno dadzą czadu.

 • The Cranberries w Polsce

  Fani grupy The Cranberries, którzy byli zawiedzeni odwołaniem koncertu zespołu w Gdynii, w ramach Inwazji Mocy Radia RMF FM w 2000 roku, doczekają się jednak przyjazdu Dolores O'Riordan i jej kolegów do Polski. Irlandzka formacja zagra wystąpi 25 kwietnia w katowickim "Spodku".

 • The Cranberries w Polsce: Najnowsze informacje

  25 kwietnia w katowickim "Spodku" wystąpi irlandzki zespół The Cranberries. Grupa przywiezie ze sobą cały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zapewnić jak najlepszą jakość koncertowego show. Sprzęt, który jest tak wyspecjalizowany, że niemożliwe byłoby zastąpienie go jakimkolwiek odpowiednikiem najlepszych polskich firm nagłośnieniowych, przyjedzie do naszego kraju w specjalnym konwoju

 • The Cranberries: Box w USA

  Po zakończeniu europejskiej części trasy koncertowej promującej album "Wake Up And Smell The Coffee" członkowie irlandzkiej formacji The Cranberries wyruszą na podbój Stanów Zjednoczonych. Zanim jednak to nastąpi, na tamtejszym rynku pojawi się specjalny box zawierający pierwsze cztery albumy grupy.

 • The Cranberries zagrają dla papieża

  15 grudnia irlandzka grupa The Cranberries, znana choćby z takich przebojów jak "Zombie" i "Analyse", zagra wyjątkowy koncert. Tego dnia w Watykanie odbędzie się specjalny koncert "Rock extravaganza", na któym gościem specjalnym będzie papież Jan Paweł II.

 • The Cranberries: Niespodzianki dla polskich fanów

  25 kwietnia w katowickim "Spodku" po raz pierwszy przed polską publicznością zaprezentuje się znana irlandzka formacja The Canrberries. Grupa promować będzie swoją ostatnią płytę "Wake Up And Smell The Coffee". Z okazji koncertu firma Universal Music Polska, dla której nagrywaja The Cranberries i organizatorzy koncertu zdecydowali się przygotować niespodziankę.

 • Głos The Cranberries zaśpiewa

  Pomimo niedawnych problemów zdrowotnych Dolores O'Riordan wystąpi 24 listopada (sobota) w Warszawie.