• Informacje na temat:

  koncert villas

Artykuły na temat: koncert villas
 • ...sukniami, imponującą fryzurą i głosem prosto z nieba. Mężczyźni padali jej do stóp, kobiety płakały na jej koncertach. Zmarła w nędzy i samotności. Poznaj nieznane fakty z życia Violetty Villas, opisane w książce „Villas” Jerzego Danilewicza i Izy Michalewicz.

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

 • Villas olała koncert

  Miał to być pierwszy koncert 70-letniej Villas po jej wyjściu ze szpitala psychiatrycznego. Jak pisze efakt.pl, władze miasta Przedbórz w województwie kujawsko-pomorskim zorganizowały z tej okazji wielką imprezę. Przed Villas miała wystąpić m.in. Sława Przybylska. W piątek, 15 sierpnia, w przededniu koncertu, pani Violetta zadzwoniła do organizatorów i przełożyła występ na niedzielę. Meteorolodzy...

 • Violetta Villas: Kolejne koncerty

  Po występie w Zabrzu (22 stycznia) szykowane są kolejne recitale 71-letniej diwy polskiej piosenki, Violetty Villas.

 • Awantura na koncercie Villas

  Na koncercie Violetty Villas doszło do starcia fanów gwiazdy z ochroniarzami. Poszło o to, że diwa za wcześnie zeszła ze sceny...

 • Violetta Villas kończy karierę

  Szykowany na 14 lutego koncert Violetty Villas w Kielcach ma być pożegnaniem divy ze sceną.

 • Pożegnalny koncert Violetty Villas

  Przed Violettą Villas (73 l.) ważne, a być może najważniejsze wydarzenie w jej życiu - pożegnalny koncert w Kielcach, w trakcie którego odbierze przyznany przez Ministra Kultury medal Gloria Artis i zaśpiewa z Magdą Welc, zwyciężczynią programu "Mam talent".

 • Violetta Villas dostanie medal

  Violetta Villas zostanie uhonorowana srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", przyznawanym przez ministra kultury. Ceremonia wręczenia odbędzie się prawdopodobnie 14 lutego w Kielcach.

 • Villas była bita

  Zbigniew Rabiński, organizator koncertów oraz wielbiciel talentu Violetty Villas, wspomina jedno ze spotkań, podczas którego diwa zwierzyła mu się, że jest bita przez swoją opiekunkę Elżbietę Budzyńską.

 • Violetta Villas znów zaśpiewa?

  Przeżywająca kłopoty osobiste i zdrowotne Violetta Villas (70 l.) wkrótce ma znów powrócić na scenę. Być może pojawi się także jako jurorka w jednym z popularnych programów telewizyjnych.

Dyskusje na temat: koncert villas
 • Re: Zżarła ją trema!

  Uważam że dobrze ,że chciała zmierzyć się z repertuarem Anny German ,trema zrobiła swoje,pani Joanna jest przemiłą osobą,bije ogromne ciepło od niej i wielka radość,jest skromną osobą a nie zadufaną w sobie co nie można powiedzieć o wielu gwiazdeczkach,pięknie prowadziła koncert,a organizatorzy zapomnieli wspomnieć naszą divę z głosem ery atomowej,Violettę Villas,wszak głos miała piękny,jakiś

 • Re: Zżarła ją trema!

  Festiwal bardzo udany. Szczególnie wczorajszy koncert. Oglądałam do końca. Szkoda, że nie wspomniano nawet słowem o wielkich gwiazdach tego festiwalu Alibabkach i Villas. Nie rozumiem dlaczego. Odnośnie pani Moro. Dobra konferansjerka, śpiew mniej. Ale to nie jest wina samej aktorki. Śpiewała bez odsłuchu. Natomiast u innych wykonawców wspomaganie techniką było bardzo widoczne. Słuchawki i inne