• Informacje na temat:

  koncert w łodzi 29 lipca

Artykuły na temat: koncert w łodzi 29 lipca
 • Andrea Bocelli zaśpiewa w Łodzi

  Jeden z najwybitniejszych tenorów w dziejach światowej muzyki wystąpi w tym roku w Polsce. Koncert włoskiego wokalisty Andrei Bocelliego odbędzie się 29 kwietnia w hali Atlas Arena w Łodzi.

 • Schwarzenegger w Łodzi?

  Prezydenci Polski, Izraela i Czech potwierdzili swój udział w sierpniowych obchodach 65. rocznicy likwidacji przez Niemców Litzmannstadt Ghetto w Łodzi. Jest prawdopodobne, że do Łodzi przyjedzie także m.in. gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger - poinformowała w czwartek rzeczniczka prasowa obchodów Agnieszka Ostapowicz.

 • Guns N'Roses w Rybniku. Koncert potwierdzony!

  11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpi słynna grupa Guns N'Roses.

 • 2005: Koncerty w Polsce

  Imponująco wygląda rozpiska wizyt zagranicznych artystów w naszym kraju. Promotorzy na razie podali "rozkład jazdy" na najbliższe pół roku, ale już można przypuszczać, że wydarzeniem może stać się występ grupy U2 oraz koncert kultowej formacji Dead Can Dance oraz dwóch legend metalowych - Iron Maiden i Judas Priest. Ale to nie wszystko! Prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, koncerty, które

 • Schwarzenegger nie przyjedzie do Łódzi

  Gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger nie przyjedzie do Łodzi na obchody 65. rocznicy likwidacji przez Niemców Litzmannstadt Ghetto. Do urzędu miasta dotarł faks z biura gubernatora informujący, że nie będzie on uczestniczył w tych uroczystościach - poinformował doradca prezydenta Łodzi ds. kontaktów z diasporą żydowską Jarosław Nowak.

 • Koncerty w 2005 roku

  W 2005 roku polscy fani muzyki będą mieli okazję wysłuchać koncertów w wykonaniu takich gwiazd jak U2, The Cure, Iron Maiden, Dead Can Dance czy Pat Metheny Group. Ponadto w kraju zagrają Mark Knopfler, Judas Priest, Black Eyed Peas i Rammstein.

Wideo na temat: koncert w łodzi 29 lipca
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.