• Informacje na temat:

  koncert whitney houston w sopocie

Artykuły na temat: koncert whitney houston w sopocie
 • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

  W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Whitney Houston nie lubi zimna

  Whitney Houston nie lubi zimna, co pokazała już kilka lat temu podczas występu na festiwalu w Sopocie. Tym razem - w obawie o swój delikatny organizm - amerykańska gwiazda odwołała plenerowy koncert w Berlinie zaplanowany na 2 lipca.

 • 38. Międzynarodowy Festiwal w Sopocie

  W Sopocie trwają ostatnie przygotowania do 38. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. Wśród gwiazd usłyszymy między innymi Krzysztofa Krawczyka z Goranem Bregovicem, UB 40 czy Lou Begę. W Operze Leśnej czuć już atmosferę wieczornego koncertu.

 • Edyta Górniak trzy razy na Top Of The Top w Sopocie

  Edyta Górniak na scenie Opery Leśnej, w trakcie tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival, pojawi się aż trzy razy.

 • Hania Stach w "TOPtrendy"!

  Hania Stach została kolejną - czwartą już - uczestniczką koncertu "Trendy", który odbędzie się 27 czerwca w Sopocie, w ramach festiwalu "TOPtrendy". Młoda wokalistka pokonała w eliminacjach formację Toronto.

 • A*Teens w Polsce

  A*Teens - czwórka szwedzkich nastolatków śpiewająca utwory zespoły Abba - pojawi się ponownie w Polsce, tym razem na trzech koncertach.

 • "Bawcie się razem z nami"

  Kwartet A*Teens pojawił się w 1999 roku na europejskich listach przebojów dzięki swym wersjom przebojów legendarnej Abby. Po dwóch latach koncertów m.in. u boku ?N Sync i Britney Spears, czworo szwedzkich nastolatków postanowiło udowodnić światu, że potrafią śpiewać także własne utwory. Nagrali drugi album ?Teen Spirit?, na który trafiły wyłącznie nowe kompozycje. W połowie lutego zespół

Wideo na temat: koncert whitney houston w sopocie
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.