• Informacje na temat:

  koncert zgarnia

Artykuły na temat: koncert zgarnia
 • Roksana Węgiel zarobiła krocie podczas wakacji!

  Roksana Węgiel (14 l.) jest najbardziej zapracowaną nastolatką w Polsce. Specjalnie dla Was podliczyliśmy, ile artystka zarobiła w sezonie wakacyjnym na koncertach. Kwota zwala z nóg!

 • Śmiech to nie zawsze zdrowie. 10 najbardziej wyśmiewanych raperów w Polsce

  Od wielu miesięcy w sieci niesamowitą karierę robi tzw. kręcenie beki z polskich raperów. Niektórym nawijaczom czerwienieją wręcz uszy od mniej lub bardziej zabawnych komentarzy na swój temat. W jednym miejscu zebraliśmy dziesięciu tych, którzy obrywają najmocniej.

 • Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak...

 • Taylor Swift zgarnia nagrody, Madonna szokuje strojem

  Amerykańska piosenkarka Taylor Swift potwierdziła swój status największej obecnie gwiazdy pop i country, odbierając aż osiem nagród magazynu muzycznego "Billboard". 23-latka triumfowała m.in. jako artystka roku i autorka największego muzycznego bestsellera roku.

 • Feel pokonał wszystkich

  Młody zespół Feel zgarnia w tym roku nagrodę za nagrodą. Podczas 45. KFPP w Opolu praktycznie zdominował plebiscyt Superjedynki - cztery nominacje i aż trzy nagrody!

 • Liderowi Feel odbiła sodówka?

  Nie rozdaje autografów, źle płaci swoim współpracownikom, plagiatuje utwory, jest zarozumiały - takie zarzuty stawia Piotrowi Kupisze, liderowi zespołu Feel, kolorowa prasa.

 • Dorota R. na aferze traci fortunę?! To dla niej bardzo zła wiadomość!

  ...z negocjacji i znalazło na jej miejsce inną gwiazdę" - mówią tabloidowi osoby z jej otoczenia. Łatwo można wyliczyć, że skoro piosenkarka zgarnia do 40 tys. złotych za koncert, już teraz straciła 200(...)Choć sama zainteresowana przekonuje, że postawione jej zarzuty nie robią na niej żadnego wrażenia i kompletnie się nimi nie przejmuje, to innego zdania są chyba organizatorzy koncertów. Jak bowiem...

 • Leć na Lily Allen z INTERIA.PL!

  Lubisz Lily Allen i masz wolne 30 listopada? Weź udział w konkursie portalu INTERIA.PL i leć do Hamburga na jej koncert. Nie musisz martwić się o nic - zgarniasz cały pakiet: przelot, zakwaterowanie i bilet na koncert! Szczegóły konkursu znajdziesz na naszych stronach!

 • Ewa Farna: Jej pieniędzmi zarządzają rodzice!

  Wokalistka, która na scenie występuje od dobrych kilku lat, zdążyła się już nieźle dorobić. Ponoć za koncert zgarnia ok. 40 tys. zł, a to nie jedyne jej źródło dochodu. Za reklamowanie sieci komórkowej miała dostać aż 300 tys. zł! Farna wielokrotnie podkreślała jednak, że nie żyje wcale rozrzutnie. Teraz okazuje się, że duża w tym zasługa jej rodziców. "Fakt" dowiedział się, że to oni...

 • "To, co robimy, jest dla nas prawdziwą pasją"

  Warszawski skład Paresłów tworzą dwie Doroty, młode dziewczyny noszące pseudonimy Fala i Doreli, które nagrywają hip hop przeznaczony nie tylko dla fanów tego gatunku. Zadebiutowały w 2001 roku płytą "Galaktao". Dwa lata później wydały swój drugi album, "Ironia", będący kompilacją utworów nagranych w latach 2001-2003. Teksty Paresłów to śpiewana poezja. Nie ma w nich - tak popularnego w polskim hip hopie - wykładania "kawy na ławę". Muzycznie album odbiega od hiphopowego kanonu. Nie brak na...