• Informacje na temat:

  koncerty charytatywne

Artykuły na temat: koncerty charytatywne
 • "M jak miłość": Teresa Lipowska stale chce robić coś nowego i ciekawego

  ...w akcje charytatywne. Nie przejmuje się widocznymi oznakami upływającego czasu. Jest natomiast wdzięczna losowi za to, że może cieszyć się dobrą kondycją.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Ryszard Rembiszewski stracił pracę. Przez "promocję pedałów"!

  Ryszard Rembiszewski (66 l.) miał poprowadzić koncerty zorganizowane przez jednego z księży w Tykocinie. Duchowny jednak zrezygnował ze współpracy z "panem Lotto", gdy dowiedział się, że wspiera on "związki partnerskie".

 • Agressivne Mikołajki 2014: Sprawdź, kto zagra dla maluchów!

  5 grudnia 2014 r. w klubie Fabryka w Krakowie, odbędzie się III edycja Agressivnych Mikołajek. To charytatywna impreza na rzecz dzieci z krakowskiego domu dziecka, za którą stoi zespół Agressiva 69.

 • Doda jest chora!

  Dorotę Rabczewską (23 l.) zmogła choroba i piosenkarka została zmuszona odwołać swoje najbliższe koncerty, m.in. występ charytatywny. "Jestem tylko człowiekiem" - pisze Doda w swoim oświadczeniu do fanów.

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • Majątek za Kupichę w "Tańcu z gwiazdami"

  Stacji TVN bardzo zależy, by zwerbować do dziewiątej edycji swojego tanecznego show lidera zespołu Feel Piotra Kupichę. Biorąc pod uwagę, jakich stawek piosenkarz żąda za koncerty, może paść rekordowo wysokie wynagrodzenie za udział w programie.

 • Koncert pamięci Jana "Kyksa" Skrzeka

  26 marca w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się wyjątkowy koncert pamięci Jana "Kyksa" Skrzeka.

 • Ryszard Rynkowski wrócił na scenę

  ...koncerty charytatywne. Na jego stronie internetowej także zabrakło informacji na ten temat. "O pierwszym występie Rynkowskiego dowiedzieliśmy się przypadkiem, od osoby, która tam była. Koncert odbył się(...) ochroniarzy. Nie wolno było robić zdjęć ani filmować występu". Czy i kiedy odbędą się następne koncerty artysty? Jego menadżer nie jest rozmowny w tej kwestii. "Ryszard występuje cały czas" - mówi...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

Wideo na temat: koncerty charytatywne
 • Marcin Prokop: Pewna dziennikarka zapytała mnie, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace. Nie jest to dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy

  charytatywnego Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dziennikarze stali się w ostatnim czasie pajacami. – Jeśli w pytaniu z góry kryje się teza i próba obrażenia rozmówcy, to wydaje mi się, że to(...) jak „Automaniak”, „Mamy Cię” i „Dzień dobry TVN”. Pracuje również jako prowadzący koncerty i imprezy publiczne. Twierdzi, że w ciągu kilkunastu lat kariery zdołał wyzbyć się tremy, choć przed każdym

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Zagubieni w miłości

  Typowy dzień w zatłoczonym paryskim metrze. Nikt nie zwraca uwagi na nikogo, nawet na żebraczkę, która w geście rozpaczy uderza w twarz przypadkową kobietę. Ta próbuje ukryć emocje. Gdy wysiada, podbiega do niej młody mężczyzna, aby zapytać o powód przykrego incydentu. To Daniel - wrażliwy i sentymentalny trzydziestolatek, który obserwując ludzi, próbuje poznać logikę ich zachowań. Nazbyt jednak przeżywa wszystko, co go otacza i nie potrafi nabrać do tego dystansu. Jest typowym idealistą, dla...

Dyskusje na temat: koncerty charytatywne
 • Re: Nie tylko na Gwiazdkę

  W 99,9% robią to dla własnego lansu tak jak koncerty charytatywne za udział w których żądają bajońskich sum.

 • Kto zaśpiewa "Piosenkę Świąteczną"?

  Straszne rzeczy, za darmo! Już się nachapali i chapią przez cały czas wielką kasiorę. Więc ten jeden koncercik to parodia, zeby to podkreślać i reklamować się. Niejeden w tym kraju zapiperza ciężko i fizycznie za damski ciul, bo firma jest niewypłacalna. Straszne poświęcenie ze strony gwiazdeczek, no niesamowite. Powinni co meisiąc oddawać dla biednych, albo koncerty charytatywne organizować.