• Informacje na temat:

  koncerty dody

Artykuły na temat: koncerty dody
 • Doda przez swój strach odwołuje koncerty! Czego się tak boi?!

  ...i nie ma mowy o wejściu do samolotu. Jak donosi tabloid "Fakt", z tego powodu Doda odwołała koncerty w Wielkiej Brytanii, które były zaplanowane na listopad. "Doda odwołała występy na Wyspach. Zagra tam...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Doda przeżyła chwile grozy na koncercie!

  ...w miejscowości Polichna (woj. lubelskie) wokalistka poinformowała w mediach społecznościowych, dziękując jednocześnie fanom za wsparcie. Mamy nadzieję, że kolejne koncerty Dody będą obfitowały w same(...)Jak wiadomo, lato to dla wokalistów idealny czas, by sporo zarobić. Wielu z nich decyduje się na koncerty w plenerze, np. z okazji dożynek czy święta miasta. Podczas jednej z takich imprez Doda...

 • Niespodzianka od Dody. Zobacz!

  Doda umieściła w internecie zarejestrowany własną ręką fragment występu. Filmik nosi tytuł "Moc na koncertach Dody".

 • Maryla Rodowicz z seksuologiem namawiają Dodę na dziecko!

  ..." - przestrzega w tabloidzie lekarz. Sprawą macierzyństwa Dody zainteresowała się jej "koleżanka" Maryla Rodowicz, która ma trójkę dzieci. "Kwestia macierzyństwa i takiego zawodu jest do pogodzenia. Oczywiście jest to trudne, bo często cierpią dzieci, gdy mama jedzie na koncerty i zostają same, ale z drugiej strony ma się do kogo wracać. I tego życzę Dodzie" - mówi Maryla. Myślicie, że da się przekonać?

 • Żałoba. Odwołane koncerty

  W związku z tragedią samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie odwoływane są zaplanowane koncerty. Żałobę narodową ogłoszono na tydzień.

 • Doda wyrzuciła brata z pracy!

  ...zawodowych Dody, dlatego siostra ograniczyła jego działalność do załatwiania jej koncertów. Na jego barkach spoczywała też cała logistyka. A jak wiadomo, Doda ma aspiracje do bycia polską Madonną, więc jej koncerty to spore przedsięwzięcie. Co takiego wydarzyło się, że Doda postanowiła zwolnić brata? "Super Express" twierdzi, że powodem może być lekko upadająca kariera artystki i narastający od pewnego...

 • Lepiej słuchać Kazika niż Dody

  Kazik Staszewski zapowiedział, że przestanie płacić w Polsce podatki. Zaskakująco obszernie lider Kultu wypowiedział się też na temat Dody.

 • Doda prosi Dąbrowską o pomoc

  ...napruty winem i palący jakieś zioła") nie jest zapraszana do mniejszych miejscowości, gdzie sporą władzę mają tamtejsi księża. A to takie koncerty były jej głównym źródłem utrzymania. Na szczęście(...) będzie zupełnie nowe oblicze Dody" - mówi "Gwiazdom" znajomy Rabczewskiej. Wróżycie im sukces?

 • Osobista sprawa Dody

  Wypadek samochodowy? Kłopoty z kręgosłupem? Piosenkarka o odwołanym koncercie w Odolanowie.