• Informacje na temat:

  koncerty na stadionie narodowym

Artykuły na temat: koncerty na stadionie narodowym
 • "Gra o tron" bez Eda Sheerana

  ...koncertowa "Divide" przyniosła 432 mln dolarów. Brytyjczyk zagrał 94 koncerty w 53 miastach. Dla polskich fanów Ed Sheeran zaśpiewał 11 i 12 sierpnia 2018 roku na Stadionie PGE Narodowym...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Rubik chciał przejąć interes

  ..., że to papka, g**no. Ja uważam, że jeżeli są odbiorcy, którzy przychodzą na ich koncerty, to jest to w porządku. Kwestia gustu. Nie znoszę pretensji wszystkich tych, którzy piszą skomplikowane teksty(...) przyjmują wszystkiego, co im się wpycha do głowy. I Piotrek się na tym sparzył. Dziś gra koncerty dla firm zbożowych. Chociaż nowi soliści to bardzo fajni ludzie. Następne oratorium mają nagrywać...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Jeszcze w marcu odbędzie się premiera klipu "Sin Usar Palabras / Bez słów" do duetu włoskiej wokalistki Lodoviki Comello i Szymona Chodynieckiego znanego do niedawna z grupy South Blunt System.

 • Florence And The Machine wygrała Orange Warsaw Festival 2014 (relacja)

  Są koncerty, które tak mocno oddziałują na widzów, że mieści się to już w kategoriach metafizycznych. Występ Florence And The Machine na Stadionie Narodowym był jednym z takich wydarzeń.

 • Orange Warsaw Festival 2014: Zawalona scena, odwołane koncerty

  W związku z przewróceniem się ekranu ledowego, pierwsze trzy koncerty na Warsaw Stage podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival zostały odwołane. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 • Brytyjczycy niezadowoleni po koncercie w Warszawie

  Zespół Bombay Bicycle Club, który w był jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival, krytykuje akustykę Stadionu Narodowego.

 • Coldplay ponownie w Polsce! I to na Stadionie Narodowym

  19 września 2012 roku zespół Coldplay wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie! Będzie to drugi występ brytyjskiej grupy w Polsce.

 • Orange Warsaw Festival 2014: Piątek trzynastego (relacja)

  Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2014 upłynął w cieniu groźnego wydarzenia, do którego doszło jeszcze przed otwarciem bram Stadionu Narodowego.

Wideo na temat: koncerty na stadionie narodowym
 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Samoloty 2

  Po sukcesie "Samolotów" Disney raz jeszcze zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty 2". Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki, samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater...