• Informacje na temat:

  koncerty plenerowe

Artykuły na temat: koncerty plenerowe
 • Sławomir Zapała w szczerym wywiadzie. Opowiedział, jak naprawdę wygląda jego życie

  Niemal codziennie gra koncerty. Nie odmawia autografów, a wakacje planuje na styczeń. Czy Sławomir Zapała (36 l.) ma dość życia na walizkach? Jak wygląda jego życie z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz? Opowiedział o tym w rozmowie z "Naszymi Melodiami".

 • Urszula dementuje plotki o chorobie

  Urszula na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zareagowała na "rewelacje" "Faktu", który ogłosił, że wokalistka ma problemy zdrowotne.

 • Marika prawie nie widuje się z mężem! "Rozumie to"

  ...koncertów, podczas których promować będzie swoją najnowszą płytę.  "W tej chwili koncertujemy, czeka nas jeszcze sporo festiwali i imprez plenerowych. Natomiast moje najbliższe plany to koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty" – mówi Marika agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.  Wakacje w trasie oznaczają długą rozłąkę z mężem Pawłem. Wokalistka twierdzi, że sama jest przyzwyczajona do czasowych...

 • Fish zamierza pożegnać się ze sceną

  W 2017 roku karierę muzyczną zamierza zakończyć Derek William Dick, lepiej znany jako Fish. Były wokalista Marillion chce wydać swój ostatni album i wówczas pożegnać się ze sceną.

 • Doda jest chora!

  Dorotę Rabczewską (23 l.) zmogła choroba i piosenkarka została zmuszona odwołać swoje najbliższe koncerty, m.in. występ charytatywny. "Jestem tylko człowiekiem" - pisze Doda w swoim oświadczeniu do fanów.

 • Ile zarabia Krystyna Prońko?

  Piosenkarka Krystyna Prońko (67 l.) nie występuje podczas plenerowych wakacyjnych koncertów. Artystka wciąż jednak może liczyć na niezłe zarobki.

 • ...zagrała pierwsze koncerty w swoim życiu. Z całej trójki tylko Iwona ostatecznie postanowiła zająć się śpiewem zawodowo. 1994 rok. Idąc za ciosem, Iwona Węgrowska postanowiła założyć kolejny zespół pod nazwą IWMAR (IW - Iwona, MAR - Marcin). To właśnie w tym składzie Iwona zagrała pierwsze duże koncerty plenerowe w życiu. Dalsza część kariery Iwony Węgrowskiej jest już doskonale znana...

 • Juwenalia Krakowskie 2014: Sprawdź program!

  Rozliczne koncerty, barwny korowód i doskonała zabawa - w dniach 12-18 maja krakowscy żacy po raz 50. symbolicznie przejmą władzę nad miastem.

 • Zakopower: Mogło dojść do tragedii

  Sezon na plenerowe koncerty trwa. Niestety, pogoda potrafi muzykom spłatać figla. Tak było 7 lipca, kiedy Sebastian Karpiel-Bułecka i spółka pojawili się w Giżycku. Jak donosi "Fakt", podczas występu grupy, na którym bawiło się tysiące ludzi, rozpętała się burza - stało się to zaledwie kilkanaście minut po rozpoczęciu imprezy. Siła wiatru była tak duża, że nie tylko spychała ludzi z plaży, ale...

 • Razorlight gwiazdą warszawskich Wianków

  21 czerwca odbędzie się 19. edycja największego ogólnodostępnego, plenerowego wydarzenia w Warszawie - Wianków nad Wisłą. Oprócz dziennych atrakcji związanych z Piknikiem Świętojańskim, zwolenników koncertów na żywo ucieszą występy zespołów Hey, Dżem, Łąki Łan oraz brytyjskiego zespołu Razorlight.