• Informacje na temat:

  koncerty sylwestrowe

Artykuły na temat: koncerty sylwestrowe
 • Polska piosenkarka broni Luisa Fonsi: Na mrozie korzystamy z playbacku

  Miał propozycje z wielu krajów, by uświetnić tamtejsze koncerty sylwestrowe. Trudno się dziwić. Portorykański gwiazdor muzyki latino Luis Fonsi (39 l.) wprawdzie na scenie występuje od prawie dwóch dekad, ale dopiero w zeszłym roku zdobył międzynarodową sławę. A to za sprawą piosenki "Despacito", opowiadającej o sprawach damsko-męskich.

 • Majka Jeżowska na sylwestra: Z innej bajki

  "Czuję się jakoś tak dziwnie - jak debiutantka" - powiedziała PAP Life Majka Jeżowska o tegorocznym sylwestrze, podczas którego wraz z innymi gwiazdami wystąpi na scenie w Gdyni. Do tej pory artystka sylwestra spędzała... w ciepłych krajach opalając się.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan sylwestra spędzi w pracy!

  ...- W pracy, jak zwykle. Mój mąż najczęściej też wtedy gra koncerty. W tym roku występuje w Krakowie. Jedynym sylwestrem, którego do tej pory spędziliśmy razem, był ten, gdy byłam w ciąży. Hania urodziła się w lutym - wyjawia aktorka w wywiadzie dla "Dobrych rad". Przy okazji Basia wyjawiła też, czy w sylwestra robi noworoczne postanowienia: - Raczej nie. Ani też wielkich podsumowań. Od kilku...

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • ..., fotografii sesyjnych i rozmów z byłymi muzykami, stylistkami, fanami i mężczyznami. Poza tym czekają ją koncerty. Po wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego czuje się jak nowo narodzona.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Steczkowska: Pracowity sylwester

  Justyna Steczkowska po raz kolejny spędzi Sylwestra w pracy. Zaraz potem wyjeżdża w trasę z najnowszym projektem "15". Wydaje płytę z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, którą nagrała z Maćkiem Maleńczukiem i jedzie na koncerty do Rosji.

 • Michael Jackson zgodził się zapłacić 7 milionów dolarów rekompensaty za dwa odwołane koncerty. W ten sposób, na mocy pozasądowej ugody, zakończył się spór pomiędzy wokalistą a jego promotorem, ciągnący się od ponad roku.

 • Adam Zdrójkowski wygryzie musiała z TVP?!

  Do tej pory był jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizyjnej Dwójki. Chętnie powierzano mu m.in. rolę współprowadzącego koncerty sylwestrowe.  Aktorowi rośnie jednak konkurencja. Ostatniej nocy 2016 r. jego fani nie zobaczyli go w Zakopanem podczas „Sylwestra z Dwójką”. Jego miejsce zajął Adam Zdrójkowski (16 l.), serialowy brat Maćka z „Rodzinki.pl”. Musiał od października studiuje...

 • Sylwester 2010: Potop szwedzki, czyli gdzie się bawić

  Nie interesują Was domówki, nie lubicie się bawić na wielkich balach? Sprawdźcie zatem nasz przewodnik po sylwestrowych imprezach plenerowych przygotowywanych w największych miastach!