• Informacje na temat:

  kondratiuk i cembrzyńska

Artykuły na temat: kondratiuk i cembrzyńska
 • Iga Cembrzyńska i Andrzej Kondratiuk: historia ich wielkiej miłości

  ...​Kochała nie raz i nie dwa, ale ta ostatnia miłość okazała się na zawsze. Byli razem w życiu prywatnym i zawodowym. Po śmierci Andrzeja Kondratiuka (†79 l.) Iga Cembrzyńska (76 l.) została sama. Wcześniej trzykrotnie walczyła o to, by zatrzymać go przy sobie.

 • Kondratiuk szykuje nowy film

  Znane filmowe małżeństwo aktorka Iga Cembrzyńska i reżyser Andrzej Kondratiuk przygotowują swój kolejny film. Po latach milczenia spowodowanego chorobą reżysera rozpoczął on pisanie scenariusza komedii. Ma to być przekorna odpowiedź artysty na jego życiowe problemy.

 • Andrzej Kondratiuk jest poważnie chory! Iga Cembrzyńska walczy, by "odebrać go śmierci"

  Iga Cembrzyńska (76 l.) i Andrzej Kondratiuk (79 l.) zakochali się w sobie do szaleństwa. Od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Sielankę zakłóciły problemy zdrowotne.

 • Iga Cembrzyńska: Jej intymny mały świat

  Mówi, że jej życie ma sens tylko wtedy, gdy jest blisko męża...

 • Andrzej Kondratiuk nie żyje. Iga Cembrzyńska: Nie mam po co żyć

  Andrzej Kondratiuk, znakomity reżyser takich filmów jak "Hydrozagadka", "Wniebowzięci" nie żyje. Artysta zmarł 22 czerwca w nocy z wtorku na środę. Miał 79 lat.

 • Andrzej Kondratiuk: Bez seksu, mordobicia i łez

  Andrzej Kondratiuk, reżyser "Klubu profesora Tutki", "Hydrozagadki" i "Wniebowziętych", kończy w środę 75 lat. "Zawsze byłem inny, trochę z boku" - mówi sam o sobie.

 • Janusz Kondratiuk uczci pamięć po zmarłym bracie!

  Iga Cembrzyńska ( 77 l.) wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią męża. Czy film o Andrzeju Kondratiuku (†79) jeszcze bardziej tego nie utrudni?

 • Laureaci Ińskiego Lata Filmowego

  W sobotę wieczorem, 4 sierpnia, zakończyło się 28. Ińskie Lato Filmowe. Rada Programowa imprezy przyznała swe nagrody, Złote Rybki, w dwóch kategoriach - polskiej i zagranicznej. Polskim laureatem Złotej Rybki został Andrzej Kondratiuk. Nagrodę w kategorii zagranicznej przyznano 26-letniemu ukraińskiemu reżyserowi Tarasowi Tomenko, który w Ińsku pokazał dwa 10-minutowe filmy: "Strzelnica

 • Iga Cembrzyńska: Bez Andrzeja siebie nie widzę

  Iga Cembrzyńska (76 l.) udzieliła wywiadu kilka dni przed śmiercią Andrzeja Kondratiuka (†79 l.). Tekst ukazał się jednak dopiero teraz. Aktorka zdradza w nim, że zdawała sobie sprawę, iż dni Andrzeja są policzone. Miała jednak nadzieję, że zdarzy się cud i nie odejdzie on od niej tak szybko.

 • "Córa marnotrawna", czyli satyra na telewizję

  Na zakończenie drugiego dnia XXVI Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni jurorzy i widzowie obejrzeli film Andrzeja Kondratiuka "Córa marnotrawna". Ta w zamierzeniu twórców "odlotowa komedia satyryczna" i "kpina z polskiej kapitalistycznej rzeczywistości", została jednak przyjęta dość chłodno, prawdopodobnie także ze względu na tragiczne wydarzenia w USA.

Wideo na temat: kondratiuk i cembrzyńska
 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....