• Informacje na temat:

  konferencja czas honoru

Artykuły na temat: konferencja czas honoru
 • Szkoda, że to już koniec...

  Dziennikarze, który podczas czwartkowej konferencji z udziałem gwiazd „Czasu honoru” obejrzeli pierwszy odcinek piątego sezonu serialu TVP 2, byli pod ogromnym wrażeniem i nie kryli uznania dla twórców i aktorów. „Czas honoru V” pojawi się na antenie Dwójki już 2 września o godzinie 21.15.

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • Magdalena Cielecka zmierzyła się z... klasyką

  Magdalena Cielecka, czyli Ada Lewińska z "Czasu honoru", dołączyła właśnie do grona aktorek, które zmierzyły się z rolą jednej z najbardziej znanych w polskim teatrze kobiet - pani Dulskiej, bohaterki napisanej w 1906 roku przez Gabrielę Zapolską sztuki.

 • Tomasz Karolak "uległ manipulacji". Aktor przeprosił Kingę Dudę

  Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego kandydata PiS Andrzeja Dudy, zażądała we wtorek odwołania Tomasza Karolaka z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego po tym, gdy aktor w poniedziałkowym programie w TVP komentował rzekomą wypowiedź córki Dudy. We wtorkowym, głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 przeprosiła Kingę Dudę.

 • Magda Boczarska w roli... babci

  Magdalena Boczarska, czyli Karolina Osmańska z "Czasu honoru", została... babcią! W nowym filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues" 34-letnia aktorka gra matkę nastolatki, która decyduje się urodzić dziecko.

 • Edyta Olszówka w "Czasie honoru - Powstanie"

  Już we wrześniu TVP2 wyemituje premierowy odcinek siódmego sezonu serialu "Czas honoru - Powstanie". Z tej okazji zorganizowano konferencję prasową z udziałem aktorów, na której pokazano pierwszy odcinek serii. W nowych odcinkach zobaczymy m.in. Edytę Olszówkę.

 • TVP 2 zaprasza na jesienne wieczory z serialami

  Tajemniczy i mroczny "Paradoks" z Bogusławem Lindą w roli głównej, wzruszający "Czas honoru", urocza "rodzinka.pl" oraz wciąż cieszące się wielką popularnością "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe" to chyba najlepsza zachęta, by nadchodzące jesienne wieczory spędzić z telewizyjną Dwójką!

 • TVP zaprezentowała jesienną ramówkę

  Grażyna Torbicka oraz Piotr Kraśko zostali tegorocznymi przewodnikami po jesiennych nowościach Telewizji Polskiej. Konferencja ramówkowa jak zawsze zgromadziła w siedzibie stacji najjaśniejsze i te najdłużej panujące gwiazdy, ale także nowo odkryte, które będą miały okazję zaprezentować się widzom nadchodzącej jesieni.

 • Lubi nowojorskie klimaty w... modzie

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", wiele razy mówiła w wywiadach, że jeśli w jakimś stroju nie czuje się dobrze, od razu to po niej widać. Aktorka została właśnie ambasadorką nowej na polskim rynku marki odzieżowej, co oznacza, że odnalazła wreszcie firmę, której kreacje w pełni akceptuje!

 • Producent "Wałęsy": Pieniądze się znajdą

  Michał Kwieciński, znany producent telewizyjny i kinowy ("Katyń", "Czas honoru", "Misja Afganistan"), musi poradzić sobie z nie lada kłopotem. Część pieniędzy, które otrzymał na produkcję filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa", pochodziły od firmy Amber Gold. Teraz musi gdzie indziej znaleźć... trzy miliony złotych.

Wideo na temat: konferencja czas honoru
 • Czas wojny

  W 1914 roku Joey, piękny, gniady źrebak z charakterystyczną białą kreską na nosie, zostaje sprzedany armii i rzucony w wir wojny na Froncie Zachodnim. Wraz ze swoim oficerem bierze udział w walce przeciw wrogom, będąc świadkiem koszmaru bitew we Francji. Nawet w zrujnowanych okopach odwaga Joey'ego wzrusza otaczających go żołnierzy. Koń znajduje wśród nich ciepło i nadzieję. Jednak wciąż tęskni za Albertem, synem farmera, którego opuścił. Czy będzie mu dane jeszcze kiedyś zobaczyć prawdziwego...

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

 • Czas na miłość

  Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (BILL NIGHY) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat ... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny...