• Informacje na temat:

  konferencja dody

Artykuły na temat: konferencja dody
 • Piotr Gąsowski zachwycony Dodą!

  Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że stacja Polsat zamierza wznowić cieszący się niegdyś dużą popularnością serial "Daleko od noszy". Niedługo później wyszło na jaw, że wystąpi w nim także... Doda! Ostatnio odbyła się konferencja serialu, na której zjawili się odtwórcy głównych ról. Wokalistka przyciągała chyba największą uwagę, a to za sprawą jej odważnego dekoltu, który...

 • Eurowizja 2015: 9 marca poznamy polskiego reprezentanta

  TVP wybrała już polskiego reprezentanta na 60. Konkurs Piosenki Eurowizji. Nazwisko poznamy dopiero 9 marca na specjalnej konferencji prasowej.

 • Margaret nie chce być bohaterką tabloidów! "Ja nie jestem Doda"

  Margaret (27 l.) od lat strzeże swoje życie prywatne. Bardzo niechętnie wypowiada się na temat chłopaka czy rodziny. Podczas ostatniego wywiadu zapytaliśmy, czy chce być bohaterką tabloidów. Przy okazji odpowiedzi wbiła szpile Dodzie!

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Doda rozpłakała się w wywiadzie! Kolejną rozmowę gwałtownie przerwała. Co się z nią dzieje?

  Doda (34 l.) chyba nie spodziewała się, że z pozoru niewinna konferencja reklamującą festiwal Polsatu w Sopocie dostarczy jej aż tylu emocji...

 • Babskie pogaduchy Dody

  Dorota Rabczewska, czyli słynna Doda, ma opinię skandalistki, ale to tylko pozory. Tak naprawdę Doda nie włóczy się po imprezach, nie flirtuje z facetami, a jeśli można ją spotkać wieczorem w knajpie, to tylko w towarzystwie koleżanek - donosi jak zwykle dobrze poinformowany "Fakt".

 • Wypadek Dody

  We wtorek Doda zaliczyła stłuczkę na jednej z warszawskich ulic. Na swojej stronie internetowej zamieszcza wersję, która wskazuje na to, iż wina leżała po stronie dziennikarzy "Faktu" śledzących ją samochodem, który uderzył w tył jej wozu.

 • Włosi o Dodzie: "Oraz Dora"

  Udział Doroty Rabczewskiej w obrazie Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" został zauważony podczas festiwalu filmowym w Rzymie.

 • Młynarska skarciła Dodę

  Podczas wyborów Miss Polonii w Chicago doszło do spięcia pomiędzy Agatą Młynarską a Dodą .

 • Jak widzowie reagują na Dodę?

  MTV Networks Polska nawiązała współpracę z instytutem naukowo-badawczym LAB, zajmującym się badaniami neuromarketingowymi. W kręgu zainteresowań naukowców znalazła się m.in. Dorota "Doda" Rabczewska.

Zdjęcia na temat: konferencja dody
Wideo na temat: konferencja dody
 • Yes-Meni naprawiają świat

  "Zrobimy to, co powinniśmy byli zrobić już dawno temu" - obiecał przed 300-tysięczną widownią, na antenie BBC Jude Finistera, specjalny wysłannik koncernu Dow Chemical. Mężczyzna ogłosił, że jego firma wypłaci odszkodowania ofiarom największej katastrofy ekologicznej w historii, jaka miała miejsce 20 lat temu w indyjskiej wiosce Bhopal. Nawet prowadzący program dziennikarz przecierał oczy ze zdziwienia. Mało kto liczył na życzliwe gesty ze strony chemicznego giganta. Na chwilę media...

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...