• Informacje na temat:

  konflikt minionego

Artykuły na temat: konflikt minionego
 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ("Chicago", "Terminal", "Panaceum") wciela się w postać Olivii de Havilland, amerykańskiej aktorki oraz dwukrotnej laureatki Oscara w serialu Ryana Murphy'ego "Konflikt: Bette i Joan".

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

 • Robert Makłowicz wraca do konfliktu z TVP! "Sprawy finansowe wciąż nie zostały rozliczone"

  Robert Makłowicz (53 l.) niedawno został nową gwiazdą TVN. Na prezentacji jesiennej ramówki stacji wyjawił nam, że jego poprzedni pracodawca wciąż się z nim nie rozliczył...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Halina Mlynkova pozostaje w ostrym konflikcie z byłym mężem? Jest komentarz artystki

  Halina Mlynkova (38 l.) powoli szykuje się do przeprowadzki do Pragi. Chce tam zamieszkać wraz z nowym mężem oraz synem z pierwszego małżeństwa. Czy na takie rozwiązanie godzi się były partner i ojciec dziecka?

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • Piróg o konflikcie z Dodą

  - Nie zapłaciła mi za zrobienie choreografii na festiwal do Opola. Właśnie, minęło już kilka lat, może byś oddała?! - rzucił Michał Piróg w jednym z wywiadów. Dzisiaj cofa te słowa.

 • "Ewolucja planety małp" : Człowiek nie wybacza

  Od buntu małp w San Francisco minęło dziesięć lat. Wszyscy bohaterowie "Genezy planety małp" osiedli w lesie piniowym po drugiej stronie mostu Golden Gate, który oddzielał świat ludzi od nowo powstającej wspólnoty małp. Kiedy małpy pod wodzą Caesara budowały swój "dom", w ludzkim społeczeństwie szalała epidemia groźnego wirusa, który powstał w trakcie badań prowadzonych na zwierzętach.