• Informacje na temat:

  konflikt z prasą

Artykuły na temat: konflikt z prasą
 • Sara Boruc ma konflikt z Mariną Łuczenko i Anną Lewandowską? Już wszystko jasne!

  Ostatnio media obiegły doniesienia o rzekomych konfliktach, w jakie miały popadać ze sobą polskie WAGs. Chodzi o Sarę Boruc, Marinę Łuczenko-Szczęsną i Annę Lewandowska.  Początkowo plotkowano o domniemanych słabszych relacjach między dwoma pierwszymi paniami. Do niedawna były przyjaciółkami, lecz teraz niezbyt za sobą przepadają? Ponoć Marina była zazdrosna o sukces płyty Sary i od tego wszystko...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kukulska wyczerpana konfliktem z bratem!

  ...poradzić. Znajomi piosenkarki twierdzą, że Natalia chciałaby zażegnać ten cały konflikt. Z drugiej strony nie ma jednak żadnego odzewu. "Natalia byłaby w stanie o wszystkim zapomnieć. Czuje potrzebę(...) projektów, w tym nową płytę, ale na razie nie ma na nic siły. Konflikt z Piotrkiem podcina jej skrzydła. Dr Pomponik w takich chwilach naprawdę cieszy się, że nie ma brata!

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Meghan Markle dostała rozkaz od Pałacu! To dla niej dramatyczna sytuacja!

  Rodzinny problem spędza Meghan Markle (37 l.) sen z powiek. Wie, że tak dalej być nie może. Zwłaszcza że konflikt księżnej z jej ojcem bardzo nie podoba się Pałacowi.

 • Britney Spears: Konflikt zażegnany?

  Przyjaciele Kevina Federline'a, męża Britney Spears, bagatelizują informacje plotka rskiej prasy, że małżeństwo popowej gwiazdy przeżywa poważny kryzys. Niedawno pojawiły się sugestie, że Britney konsultowała się z prawnikami w sprawie ewentualnego rozwodu.

 • ...znane tylko Billowi. Ridge czuje się rozdarty między dwiema stronami konfliktu. Hope odkrywa, że w tej walce Bill nie jest jej sprzymierzeńcem.

 • Konflikt prawników Polańskiego

  Amerykańscy prawnicy Romana Polańskiego skrytykowali jego francuskiego przedstawiciela Herve'a Temime'a , twierdząc, że nie ma on prawa wypowiadać się w kwestii aresztowania reżysera.

 • Meghan Markle i książę Harry już mają pierwszy kryzys w małżeństwie?!

  .... Rzekomo rozpętał się pomiędzy nimi konflikt o to, kto ma większe wpływy w Pałacu Buckingham. Jakby chcąc przeciąć te spekulacje obie panie pojawiły się razem na finale meczu tenisowego kobiet...

 • Film Polańskiego wchodzi do kin

  We Włoszech - jako pierwszym kraju na świecie - na ekrany kin wchodzi w piątek, 16 września, film "Carnage" ("Rzeź") Romana Polańskiego. Premiera kinowa odbywa się tuż po festiwalu w Wenecji, którego Polański jest według włoskiej prasy największym przegranym.

Zdjęcia na temat: konflikt z prasą
Wideo na temat: konflikt z prasą
 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...