• Informacje na temat:

  konflikt z prasą

Artykuły na temat: konflikt z prasą
 • Kukulska wyczerpana konfliktem z bratem!

  ...poradzić. Znajomi piosenkarki twierdzą, że Natalia chciałaby zażegnać ten cały konflikt. Z drugiej strony nie ma jednak żadnego odzewu. "Natalia byłaby w stanie o wszystkim zapomnieć. Czuje potrzebę(...) projektów, w tym nową płytę, ale na razie nie ma na nic siły. Konflikt z Piotrkiem podcina jej skrzydła. Dr Pomponik w takich chwilach naprawdę cieszy się, że nie ma brata!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • ...znane tylko Billowi. Ridge czuje się rozdarty między dwiema stronami konfliktu. Hope odkrywa, że w tej walce Bill nie jest jej sprzymierzeńcem.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Barbara Kurdej-Szatan rozwodzi się z mężem? Aktorka komentuje plotki!

  Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) zadziwiła wielu, gdy przyznała się do nierzadkich konfliktów między nią a jej mężem. Pojawiły się nawet plotki, że para chce się rozwieść. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna.

 • Britney Spears: Konflikt zażegnany?

  Przyjaciele Kevina Federline'a, męża Britney Spears, bagatelizują informacje plotka rskiej prasy, że małżeństwo popowej gwiazdy przeżywa poważny kryzys. Niedawno pojawiły się sugestie, że Britney konsultowała się z prawnikami w sprawie ewentualnego rozwodu.

 • Górniak chce mieć drugie dziecko

  Po urodzeniu synka w 2004 roku Edyta Górniak (35 l.) wpadła w ciężką depresję. Przestała śpiewać, popadła w konflikt z kolorową prasą i zamknęła się w domu. Nawet jej mąż przyznaje, że ciężko było wtedy z nią wytrzymać. Czy decyzja o kolejnej ciąży jest zatem rozsądna?

 • Konflikt prawników Polańskiego

  Amerykańscy prawnicy Romana Polańskiego skrytykowali jego francuskiego przedstawiciela Herve'a Temime'a , twierdząc, że nie ma on prawa wypowiadać się w kwestii aresztowania reżysera.

 • Kinga Rusin o relacjach z Lisem!

  Kilka dni temu pisaliśmy, że Kinga (38 l.) jeszcze niedawno miała za złe swojemu byłemu małżonkowi Tomkowi Lisowi (43 l.), że nie poświęca wystarczająco dużo czasu ich córkom. Nie mogła także ponoć znieść tego, że dziewczynki spędzają czas z Hanną Lis. W rozmowie z dzisiejszym "Faktem" Kinga zaprzecza tym informacjom: "Nigdy nie mieliśmy konfliktu na tle jego kontaktów...

 • Film Polańskiego wchodzi do kin

  We Włoszech - jako pierwszym kraju na świecie - na ekrany kin wchodzi w piątek, 16 września, film "Carnage" ("Rzeź") Romana Polańskiego. Premiera kinowa odbywa się tuż po festiwalu w Wenecji, którego Polański jest według włoskiej prasy największym przegranym.

Zdjęcia na temat: konflikt z prasą
Wideo na temat: konflikt z prasą
 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...