• Informacje na temat:

  kongresowej

Artykuły na temat: kongresowej
 • ​Dr House zaśpiewa w Polsce

  Brytyjski aktor Hugh Laurie, znany bliżej jako serialowy dr House, po raz pierwszy odwiedzi Polskę jako... muzyk! 6 czerwca wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Didnt It Rain".

 • Wyjątkowy pokaz "Metropolis" w Krakowie

  To będzie wielkie wydarzenie nie tylko dla miłośników niemego kina. 19 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków zaprezentowany zostanie film "Metropolis" Fritza Langa z 1927 roku, z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego.

 • Co im w duszy gra?

  Hugh Laurie przyjeżdża do Polski. Aktor znany z roli dr. House’a zaśpiewa w Warszawie 6 czerwca na koncercie w Sali Kongresowej. A także zagra na gitarze, pianinie, perkusji i saksofonie. Sprawdźcie, kto z aktorów może pochwalić się podobnymi osiągnięciami!

 • "Metropolis" w Krakowie: Tego nie można przegapić!

  "Metropolis" z 1927 roku, w reżyserii Fritza Langa, to arcydzieło zaliczane do klasyki kina niemego. Już w czwartek, 19 marca, w Centrum Kongresowym ICE Kraków będzie można obejrzeć tę niezwykłą produkcję z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego i wykonywaną na żywo!

 • Żona Pazury w małej czarnej

  W niedzielę, 16 października, Cezary Pazura w Sali Kongresowej obchodził 25-lecie pracy artystycznej. Na uroczystym jubileuszu pojawił się z żoną Edytą . Oto zdjęcia!

 • "Bogowie" z muzyką na żywo na FMF!

  Podczas ósmej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się koncert, którego dotąd w programie nie było. Widzowie będą mogli obejrzeć film "Bogowie" z muzyką na żywo w kompozycji Bartosza Chajdeckiego. Pokaz odbędzie się w niedzielę, 31 maja, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

 • Rutowicz zrobiła furorę

  Jolanta Rutowicz zrobiła furorę w Sali Kongresowej. Obserwatorzy Złotych Dziobów stwierdzili zgodnie, że skupiła ona wokół siebie większą uwagę niż Dorota Rabczewska...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Zenon Martyniuk krytykuje Kubę Molędę

  Zenon Martyniuk z discopolowej grupy Akcent wypowiedział się na temat występu Kuby Molędy w zakończonej w listopadzie drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Wpadka na Złotych Kaczkach

  Zanim Grażyna Szapołowska i jej partner Eryk zjawili się w Sali Kongresowej na rozdaniu Złotych Kaczek, doszło do przykrego incydentu.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

Zdjęcia na temat: kongresowej
Dyskusje na temat: kongresowej
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Wszelkiego dobra od Boga i ludzi pani Joanno. Szczesliwego rozwiazania. Zawsze pani kibicowalam. Wspominam wystep w Kongresowej prowadzony przez p. Manna :)

 • Re: "Alternatywy 4": Jak Kotek z Kołkiem

  ZNAKOMICI aktorzy, genialne kreacje i kochany Stanisław Bareja. Mistrz świata absurdów PRL, geniusz polskiej komedii. "Brunet" też wymiata, pamiętacie, jak Pokora wpada do kongresowej i Pluciński tłumaczy, że tam nie ma tylnego wyjścia? Albo jak w "Co mi zrobisz..." Dudała mówi jak wyglądamy z planem? Majstersztyk!!!

 • Re: Marysia i jej bliscy w śmiertelnym niebezpieczeństwie

  Mam propozycję ...wszyscy bahaterowie wszystkich seriali spotykają się w sali kongresowej ,która opanowuja trroryści ..i wysadzaja w powietrze ..wszyscy giną ,...i kończą sie te przygłupie seriale dla podlotków, kucharek , dewotek i pantofli....I wiećej ani jednego seriału...tylko coś sensownego np... inscenizacja "Wesela" ,której nie zrobiono w 100 lecie bo środki poszły na badziewiowate