• Informacje na temat:

  koniec przyjaźni

Artykuły na temat: koniec przyjaźni
 • "Barwy szczęścia": Koniec przyjaźni?!

  W nowym tygodniu ostry konflikt czeka też Stańskich - z Kasią i Łukaszem.

 • Akurat świętuje 20-lecie

  W styczniu 2015 roku na pięciu koncertach swoje 20-lecie świętować będzie grupa Akurat. Nie zabraknie gości specjalnych.

 • "Barwy szczęścia": Koniec przyjaźni

  Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • "Barwy szczęścia": Koniec przyjaźni?

  Kaśka już wie o problemach Łukasza z Alicją i ma do Marty pretensje – o to, że ukryła przed nią prawdę. Czy ich przyjaźń jest zagrożona?

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Rodowicz i Kayah: Koniec przyjaźni?

  ...zmieniła zdanie i wystąpiła na festiwalu. To jej decyzja, w którą nie chcę już ingerować" – mówiła wyraźnie zawiedziona Rodowicz.  W końcu z Kayah przyjaźniła się od minimum 10 lat... Kiedyś mogły na siebie...

 • "Pingwiny z Madagaskaru" : Zimowy zawrót głowy

  Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico wyruszają na misję - trochę mimochodem, bo wszystkiemu winień ich nieposkromiony apetyt na serowe chrupki. Akcja toczy się jak domino - wystarczy przewrócić jeden klocek i machiny zniszczenia nie można już powstrzymać. No chyba, że ma się w sobie pingwini urok, któremu nie sposób się oprzeć.

 • "Barwy szczęścia": To już koniec ich przyjaźni?

  Przyjaciele pokłócą się przez... kochankę!

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Zdjęcia na temat: koniec przyjaźni
Wideo na temat: koniec przyjaźni
 • Koniec przyjaźni i miłości

  Oto smutny sneak peek z nadchodzącego noworocznego odcinka. Renne przyznaje się przyjaciółce, że dwadzieścia lat temu miała przyjemność mieć romans z jej mężem... Jak zareaguje Lynette? Oglądajcie!

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2512. odcinka

  Koniec studenckiej przyjaźni? Bruno i Jarek kłócą się przy każdej możliwej okazji. Norbert bezskutecznie próbuje mediować pomiędzy kolegami. Czy to koniec przyjaźni? Sandra i Michel idą na spotkanie ze znanym producentem muzycznym – czy dostaną szansę na karierę w show-biznesie

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: koniec przyjaźni