• Informacje na temat:

  koniec roku szkolnego

Artykuły na temat: koniec roku szkolnego
 • "Imperium miłości": Koniec sercowych podbojów?

  ...przekreśliła jednak kontuzja. Wtedy matka wysłała jego zdjęcie do agencji modeli. Po dwóch latach w 2002 roku Tatlıtugowi udało się wygrać konkurs na Najlepszego Modela Turcji. Niedługo potem został(...) miesięcy później blondwłosy amant rozstał się z Meltem i związał z aktorką Idil Firat. Krótki, ale ognisty - tak można określić ich romans. Zaraz po zerwaniu we wrześniu 2010 roku Idil wyznała...

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "Moda na sukces": Kolejny aktor żegna się z serialem! To koniec?

  Adam Gregory, czyli Thomas z "Mody na sukces" nie pojawił się w serialu od 2014 roku. I choć producenci twierdzą, że nie wykluczają powrotu jego postaci, aktor ma już inne pomysły na swoją karierę. To kolejna postać, która pożegnała się z serialem w ostatnich latach. Czy losy "Mody na sukces" są przez to zagrożone?

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Ewa Gawryluk przeszła przez prawdziwe piekło. Dziś jej sekrety wychodzą na jaw!

  ...przyjęto jej w Warszawie, ale warunkowo dostała się do łódzkiej filmówki.  Z początku nie szło jej najlepiej, lecz już pod koniec drugiego roku dostała pierwszą rolę. Zauważono ją, przyszły kolejne(...) twierdził, że właśnie z nią chce spędzić resztę życia. W 1999 roku wzięli ślub, a 9 miesięcy później powitali na świecie Marysię. Nie było łatwo. Często brakowało pieniędzy. Ewa pracowała, a mąż krążył...

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Anita Lipnicka i John Porter: Nadal coś do siebie czują?!

  Pierwszy września. Pogoda jeszcze letnia, ale to już koniec wakacji. Pod warszawski dom Anity Lipnickiej (41 l.) podjeżdża auto. W nim John Porter (66 l.), który przesiada się do jej samochodu. Dalej jadą razem. To może zaskakiwać, bo przecież w ubiegłym roku para, po niemal 12 latach wspólnego życia, rozstała się.

 • Charlie Parker: Gigant jazzu zmarł 60 lat temu

  "Możesz opowiedzieć historię jazzu w czterech słowach: Louis Armstrong, Charlie Parker" - powiedział kiedyś legendarny trębacz Miles Davis. 12 marca mija 60 lat od śmierci słynnego saksofonisty.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #48

  Jakie seriale fabularne będziemy mogli zobaczyć na Netflixie w 2020 roku?

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

Zdjęcia na temat: koniec roku szkolnego
Dyskusje na temat: koniec roku szkolnego