• Informacje na temat:

  koniec sablewskiej

Artykuły na temat: koniec sablewskiej
 • Program Majki Sablewskiej to niewypał! Koniec kariery w TVN?

  Od kilku sezonów Sablewska prowadzi w niszowym TVN Style program "Sablewskiej sposób na modę", gdzie pomaga Polkom. Załamane kobiety po przejściach przychodzą do niej, wypłakują się na kanapie(...). W "Sablewskiej sposób na..." słynna niania też przeprowadzała metamorfozy Polek, ale dodatkowo je odchudzała, wciskając suplementy diety od sponsora programu. Wyniki oglądalności dowodzą jednak, że Sablewska...

 • Kuba Wojewódzki nie znosił Mai Sablewskiej

  Maja Sablewska potwierdza, że to przez Kubę Wojewódzkiego musiała odejść z programu "X Factor".

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Edyta Górniak spotyka się z facetem Sablewskiej?!

  ...ostatnio z przystojnym muzykiem Wojtkiem Mazolewskim. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jeszcze pod koniec września był on narzeczonym Mai Sablewskiej. A obie panie się nie lubią(...) Kukulskiej. Tabloidy zaczęły drążyć temat i okazało się, że w grę mogła wchodzić nawet zdrada ukochanego Sablewskiej. W tym kontekście pojawiło się nawet nazwisko pewnej młodej polskiej aktorki...

 • "X Factor": Zespół Sablewskiej odrzucony

  - Wygra ten, który mądrze wkupi się w łaski publiczności - przepowiadał przed pierwszym odcinkiem na żywo programu "X Factor" juror Kuba Wojewódzki. Widzowie najmniej głosów oddali na podopiecznych Mai Sablewskiej.

 • To już koniec nowej miłości Wojtka Mazolewskiego?! Polały się łzy!

  ..."happy". No i mleko się wylało. Szeptanki po kątach, które trwały już jakiś czas, znalazły oficjalne potwierdzenie. Tak, "były" Mai Sablewskiej ma nową dziewczynę - Katarzynę Zawadzką. Po raz pierwszy oficjalnie pojawili się razem pod koniec października na pokazie mody Macieja Zienia. To wystarczyło, by zaczęto spekulacje - czy nowa dziewczyna u boku muzyka, to następczyni Mai Sablewskiej...

 • Doda: To koniec?

  Czyżby Doda zamierzała rozstać się z dotychczasową menedżer Mają Sablewską?

 • Koniec przyjaźni Dody i Sablewskiej?

  Menadżerka Dody , Maja Sablewska , jest chyba jedyną osobą spoza jej rodziny, która tak długo utrzymuje z artystką bliskie kontakty. Ostatnio zaczęła rozglądać się za nowymi talentami. Czy to oznacza koniec współpracy i przyjaźni?

 • Doda rozstała się z menedżerką!

  Tym razem plotki okazały się prawdziwe. Doda zakończyła współpracę ze swoją menedżerką - Mają Sablewską. To właśnie Sablewskiej przypisywano ogromny sukces Dody na polu medialnym.

 • Kulisy rozstania Dody i Sablewskiej

  Zakończenie współpracy Dody i Mai Sablewskiej nie przebiegało w tak przyjacielskiej atmosferze, jak deklarował management artystki na jej stronie internetowej. Gdy niedawno Maja przeżyła poważny wypadek, Dorotę było stać jedynie na złośliwości.

 • "X Factor": Chcę, żeby tam wrzało

  Przygodę z programem zakończył ostatni przedstawiciel Mai Sablewskiej - zespół Dziewczyny. Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaskoczył swoim wyborem. A ostatnia rozgrywka o wielki finał już za tydzień.