• Informacje na temat:

  konkurs bursztynowego słowika

Artykuły na temat: konkurs bursztynowego słowika
 • Po pierwszym dniu 45. Międzynarodowego Sopot Festival zawrzało. Konkurs o Bursztynowego Słowika Publiczności wygrał nikomu nie znany zespół Pectus. Jedna z internautek sugeruje, że stało się tak(...) uratowało sytuację - twierdzi KatmnHapp. Cóż, takich głosów są tysiące. Jaka jest rzeczywistość? Konkurs o Bursztynowego Słowika był ustawiony?

 • Eric Saade zdobywcą Bursztynowego Słowika

  22-letni reprezentant Szwecji oczarował publiczność podczas pierwszego dnia festiwalu i zdobył Bursztynowego Słowika.

 • Kasia Sobczyk: Przez perfidną plotkę usunięto ją z festiwalu!

  ...się do prestiżowego konkursu. Nie chciała zawieść, bo bardzo na nią liczono. Nawet skłócona ze sobą branża muzyczna była zgodna co do tego, że utwór ma ogromną szansę na Bursztynowego Słowika(...), niż zatrzymać Bursztynowego Słowika w Polsce - żaliła się wokalistka. Sobczyk nigdy nie zapomniała o tym przykrym incydencie. Symbolicznie wyrównała rachunki z Prus w 1988 r. Przyjęła propozycję...

 • Bursztynowy Słowik dla Feel

  Polska grupa Feel zwyciężyła w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika 44 Sopot Festival 2007. Słowik Publiczności przypadł również reprezentantom Polski.

 • To najgorszy festiwal tego lata. Pierwszy dzień, kiedy walczono o Bursztynowego Słowika, miał tak niski poziom, że jury festiwalu nie szczędziło występującym krytyki. Największą kompromitacją okazała się lansowana do bólu przez wszystkie media Natalia Lesz... "Nie wiem, co ty tu w ogóle robisz" - powiedział Kozyra, członek jury konkursu o Bursztynowego Słowika. Kolejna jurorka, Małgorzata...

 • Smooth jazz, disco i Słowiki

  W piątek, 31 sierpnia, startuje 44. Sopot Festival.

 • Robię to, co lubię

  Kasia Stankiewicz, była wokalistka zespołu Varius Manx, wydała pod koniec 2006 roku swój trzeci solowy album "Mimikra", inspirowany brzmieniem lat 80. Artystka promowała ostatnio płytę biorąc udział w eliminacjach do konkursu o "Bursztynowego Słowika" międzynarodowego festiwalu piosenki w Sopocie, z nagraniem "W środku myśli". Z tej okazji Kasia Stankiewicz w rozmowie z Pawłem Kasa opowiedziała...

 • Sopot: Kto powalczy o Słowika?

  Poznaliśmy listę wykonawców, zakwalifikowanych do konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności 45. Sopot Festival 2008.

 • Nie oddadzą Słowików!

  Przebój sopockiego festiwalu, utwór "Jest już ciemno" grupy Feel nie jest plagiatem - głosi opinia prawna zamówiona przez biuro Sopot Festival. Oznacza to, że zespół nie odda Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.

 • Sopot Top Of The Top Festival: Kto wygra Bursztynowego Słowika? (program)

  W piątek (23 sierpnia) wieczorem poznamy laureata konkursu "Top Of The Top" na festiwalu w Sopocie, w którym główną nagrodą jest Bursztynowy Słowik.

Wideo na temat: konkurs bursztynowego słowika
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...