• Informacje na temat:

  konkurs high school musical

Artykuły na temat: konkurs high school musical
 • Górniak rozpoczęła, mając zaledwie 16 lat. Popularność przyniósł jej musical "Metro", konkurs Eurowizji w 1994 roku i debiutancki album "Dotyk". Od tego czasu wydaje płyty nie tylko w swoim ojczystym(...) wraz z rodziną wyjechała do Stanów Zjednoczonych i zamieszkała w Nowym Jorku. Uczyła się w Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts. Po otrzymaniu stypendium La Guardii dla...

 • Premiera "High School Musical 2"

  Już 5 października o godz. 19:00 na kanale Disney Channel swoją premierę będzie miał film "High School Musical 2". Film podczas uroczystej premiery w kinie widzieli już dziennikarze i fani. Na pokaz przybyła też Hania Stach i Andrzej Lampert - to oni użyczyli swoich głosów głównym postaciom filmu.

 • Wielka przygoda z Disneyem: Wygraj bilety!

  W naszym konkursie możecie wygrać rodzinne pakiety wejściówek (4 bilety) na rewię Disney On Ice, która odbędzie się 28 stycznia w Ergo Arena (Hala Gdańsk Sopot).

 • Dzieci wybrały Willa Smitha

  Rozdano najważniejsze dziecięce nagrody - Nickelodeon Kids' Choice Awards 2009. Łącznie 90 milionów dzieci oddało swój głos m.in. na Beyonce, Willa Smitha, Leonardo DiCaprio, Miley Cyrus, The Jonas Brothers i Vanessę Hudgens. To tylko niektórzy triumfatorzy tegorocznej edycji konkursu.

 • Znana z przebojów "Niekochanie" czy "Bo co to dla mnie" grupa PIN z wokalistą Andrzejem Lampertem w środę (10 września) będzie gościem czata w INTERIA.PL. Początek spotkania o godz. 14.30.

 • V zlot fanek W.I.T.C.H.

  Już 16 czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego przy ul. Elekcyjnej V Zlot Fanek W.I.T.C.H.

 • Scissor Sisters wciąż najpopularniejsi

  Nowojorczycy z Scissor Sisters po raz kolejny zdominowali brytyjskie notowania przebojów singlowych i bestsellerów płytowych. Aż o 28. pozycji awansował natomiast nowy utwór Evanescence Call Me When You're Sober" .

 • Triumf Evanescence trwa

  Od 16 do 22 października br. najwięcej płyt na świecie sprzedał zespół Evanescence. Ich album "The Open Door" znalazł kolejnych 304 tys. nabywców, pozostając tym samym na wierzchołku globalnej listy bestsellerów płytowych.

 • "Papryczki": Pierwszy numer 1

  Ameryka ciężkim graniem stoi! Po zeszłotygodniowych sukcesach grup Tool i Pearl Jam (odpowiednio debiuty płyt "10 000 Days" i "Pearl Jam" na 1. i 2. miejscu) tym razem na szczycie listy "Billboardu" zadebiutował "Stadium Arcadium", podwójny album Red Hot Chili Peppers. Co ciekawe, to dopiero pierwszy numer 1 "Papryczek" w ich ojczyźnie.

 • Dixie Chicks wykorzystały płytową bessę

  Country'owo-popowe trio Dixie Chicks drugi tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych "Billboard 200". Ten fakt nie jest spowodowany bynajmniej oszałamiającą popularnością zespołu, lecz bardziej brakiem przebojowych nowości na liście.