• Informacje na temat:

  konkurs polityczny

Artykuły na temat: konkurs polityczny
 • I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu  "Polityczny Boss" (dalej: "Konkurs") jest GRUPA INTERIA.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Konkurs: Polityczny Boss

  ...do udziału w naszym konkursie związanym z serialem "Boss". Wygrajcie jeden z pięciu zestawów nagród: Elegancki notatnik i pakiet czterech filmów niespodzianek na DVD, ufundowane przez FilmBox. Aby wystartować w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania: 1) Jak nazywa się aktor wcielający się w postać Toma Kane’a? 2) Jakie cechy charakteru powinien mieć skuteczny polityk? Krótko...

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Kto zgarnia zestawy gadżetów?

  Zakończył się konkurs "Polityczny Boss". Sprawdźcie, do kogo wędrują nagrody!

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Magda Tul (30 l.), która trzy lata temu reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, nie jest zachwycona zwycięstwem Conchity Wurst. Dlaczego?

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Jesienna burza

  Rok 2007 Wójt ogłasza konkurs na stanowisko sekretarza gminy. Kryteria mają być w pełni obiektywne, a niezależna komisja sterowana zdalnie przez wójta,...

 • Eurowizja: Polityczny konkurs?

  Javine, piosenkarka reprezentująca Wielką Brytanię podczas 50. Konkursu Eurowizji, który w ostatnia sobotę, 21 maja, odbył się w Kijowie, skrytykowała obowiązujący system głosowania. Według wokalistki, opiera się on na politycznych sympatiach telewidzów, a nie na prawdziwej wartości piosenek. Potwierdzają to m.in. głosy oddane na grupę Ivan i Delfin.

Wideo na temat: konkurs polityczny
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...