• Informacje na temat:

  konkurs sims

Artykuły na temat: konkurs sims
 • Konkurs "Sherlock Holmes: Gra cieni"

  Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Sherlock Holmes: Gra Cieni", zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania wyjątkowe nagrody!

 • I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs "Coke Live Music Festival 2013", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez Spółkę GRUPA INTERIA.PL spółka z...

 • Eurowizja: Bułgarski skandal

  Konkurs piosenki Eurowizja wzbudza wiele emocji nie tylko u nas. Głośny skandal towarzyszy pierwszemu udziałowi Bułgarii. Podczas finałowego koncertu, jeden z uczestników krajowego konkursu odmówił wykonania swojej piosenki. W dodatku w momencie, gdy grano hymn narodowy, zarzucił organizatorom sfałszowanie wyników głosowania.

 • Eurowizja: Rosjanie kupowali głosy?

  Czy podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dochodzi do przekupstwa i oszustw?

 • Azerbejdżan wyrodnym dzieckiem Eurowizji?

  Nie milkną echa sobotniego (18 maja) finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Tyle że nie o takie "echa" z pewnością Europejskiej Unii Nadawców chodziło...

 • Camerimage 2013: Powalczą o Złotą Żabę

  "Gorejący krzew" Agnieszki Holland", "Inside Llewyn Davis" braci Coen i "Wyścig" Rona Howarda to tylko niektóre z filmów zakwalifikowanych do Konkursu Głównego Camerimage 2013.

 • Nowy film z A. Brody: Premiera w Wenecji

  Podczas tegorocznego 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji zostanie zaprezentowany najnowszy film z Adrienem Brody ( "Pianista" ) w jednej z głównych ról, p.t. "Hollywoodland". Film startuje w głównym konkursie festiwalu, który rusza już w środę, 30 sierpnia, a potrwa do 9 września.

Wideo na temat: konkurs sims
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...