• Informacje na temat:

  konkurs słowika

Artykuły na temat: konkurs słowika
 • Po pierwszym dniu 45. Międzynarodowego Sopot Festival zawrzało. Konkurs o Bursztynowego Słowika Publiczności wygrał nikomu nie znany zespół Pectus. Jedna z internautek sugeruje, że stało się tak(...) uratowało sytuację - twierdzi KatmnHapp. Cóż, takich głosów są tysiące. Jaka jest rzeczywistość? Konkurs o Bursztynowego Słowika był ustawiony?

 • Smooth jazz, disco i Słowiki

  W piątek, 31 sierpnia, startuje 44. Sopot Festival.

 • Kasia Sobczyk: Przez perfidną plotkę usunięto ją z festiwalu!

  ...się do prestiżowego konkursu. Nie chciała zawieść, bo bardzo na nią liczono. Nawet skłócona ze sobą branża muzyczna była zgodna co do tego, że utwór ma ogromną szansę na Bursztynowego Słowika(...) festiwalu zaczęły się problemy. Nagle udział Kasi stanął pod znakiem zapytania. Ówczesny dyrektor departamentu do spraw piosenki na komisji koordynacyjnej festiwalu w Sopocie zdecydował, że w konkursie...

 • Eric Saade zdobywcą Bursztynowego Słowika

  22-letni reprezentant Szwecji oczarował publiczność podczas pierwszego dnia festiwalu i zdobył Bursztynowego Słowika.

 • Ojciec Dody wściekły na Polaków: Nie doceniamy własnych gwiazd

  .... A jak wygra konkurs piosenki, to opinie mogą być różne, nawet będą kwestionować to pierwsze miejsce. - Długo nie trzeba było czekać - otrzymała Słowika Publiczności na Festiwalu w Sopocie w 2005 roku(...) muzycznie. W dziecięcych konkursach zdobywała laury, od 13. roku życia występowała w Teatrze Buffo w musicalu "Metro" i "Przeżyj to sam". A ja w głębi duszy marzyłem, że jednak będzie kontynuowała sportową...

 • Bursztynowy Słowik dla Feel

  Polska grupa Feel zwyciężyła w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika 44 Sopot Festival 2007. Słowik Publiczności przypadł również reprezentantom Polski.

 • To najgorszy festiwal tego lata. Pierwszy dzień, kiedy walczono o Bursztynowego Słowika, miał tak niski poziom, że jury festiwalu nie szczędziło występującym krytyki. Największą kompromitacją okazała się lansowana do bólu przez wszystkie media Natalia Lesz... "Nie wiem, co ty tu w ogóle robisz" - powiedział Kozyra, członek jury konkursu o Bursztynowego Słowika. Kolejna jurorka, Małgorzata...

 • Sopot: Kto powalczy o Słowika?

  Poznaliśmy listę wykonawców, zakwalifikowanych do konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności 45. Sopot Festival 2008.

 • Doda wciąż wygrywa

  Wiśniewskiego i spółki, czy wyskakującą z różowego pudełka, niczym prezent-niespodzianka, Dodę. Show dały także zaproszone gwiazdy występujące poza konkursem: Kate Ryan, która odebrała w Sopocie Złotą Płytę(...) została Dorota Doda Rabczewska. Wyraźnie wzruszona wokalistka przypomniała, że cztery lata wcześniej w Sopocie zdobyła Słowika Publiczności, dziś znowu doceniła ją publiczność. I czy się to komuś podoba...

 • Nie oddadzą Słowików!

  Przebój sopockiego festiwalu, utwór "Jest już ciemno" grupy Feel nie jest plagiatem - głosi opinia prawna zamówiona przez biuro Sopot Festival. Oznacza to, że zespół nie odda Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.

Wideo na temat: konkurs słowika
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!