• Informacje na temat:

  konkurs supermodelka

Artykuły na temat: konkurs supermodelka
 • Nowa twarz L'Oreal

  Supermodelka Linda Evangelista wystąpi w reklamach nowej linii kosmetyków do makijażu L'Oreal Paris.

 • "Na dobre i na złe": Świetny psycholog

  ..."Urzekła mnie jej skromność, dojrzałość i mądrość". Tak Rafał Maślak bronił przed napastliwymi internautami Patrycję - dziewczynę, która w 2015 roku wygrała ogłoszony przez niego konkurs. Nagrodą(...) też szansę zaskarbić sobie sympatię uczestniczek reality show 'Supermodelka Plus Size', którego motto głosi: "Wszystkie jesteście piękne, tylko musicie w to uwierzyć". Rozumie siebie i innych...

 • Maraton gwiazd w "Chucku"

  ...kojarzyć z masy drugoligowych filmów akcji i ze świetnego filmu "Spun". 7) Supermodelka Karolina Kurkova . 8) Bronson Pinchot z ''Perfect Strangers''. 9) Stacy Keibler z ''What About Brian''. 10(...) kojarzyć z "Obcego - Ósmego pasażera Nostromo", "Ucieczki z Nowego Jorku" i "Inland Empire" Davida Lyncha. Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt...

 • Wybiorą polską supermodelkę

  Światowa kariera w zasięgu ręki. Wystarczy zwyciężyć w programie "Supermodelki"!

 • Supermodelka Miranda Kerr próbuje sił przed mikrofonem

  Australijska supermodelka Miranda Kerr debiutuje jako wokalistka pop. Wraz z irlandzkim piosenkarzem Bobbym Foxem 31-letnia piękność przygotowała współczesną wersję klasyka Elvisa Presleya "You're The Boss". Utworu możecie posłuchać poniżej.

 • Eurowizja bez Polski!

  Niespodzianki nie było - Lidia Kopania nie awansowała do finału Eurowizji 2009 w Moskwie. Polska wokalistka jednak wypadła dobrze na tle konkurencji.

 • Red Hot Chili Peppers: Tajny koncert

  Amerykańska grupa Red Hot Chili Peppers w zeszłym tygodniu zawitała do Londynu, by promować swój nowy, podwójny album "Stadium Arcadium", który ukaże się na początku maja. W czasie pobytu w stolicy Anglii muzycy udzielili wielu wywiadów, pojawili się w kilku programach telewizyjnych i zagrali tajny koncert w jednym z klubów, w czasie którego zaprezentowali m.in. 6 nowych utworów. Reporter INTERIA.PL był jedynym dziennikarzem z Polski, który mógł zobaczyć ten pierwszy od wielu lat występ zespołu.

Wideo na temat: konkurs supermodelka
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...