• Informacje na temat:

  konkurs supermodelka

Artykuły na temat: konkurs supermodelka
 • Nowa twarz L'Oreal

  Supermodelka Linda Evangelista wystąpi w reklamach nowej linii kosmetyków do makijażu L'Oreal Paris.

 • "Na dobre i na złe": Świetny psycholog

  ..."Urzekła mnie jej skromność, dojrzałość i mądrość". Tak Rafał Maślak bronił przed napastliwymi internautami Patrycję - dziewczynę, która w 2015 roku wygrała ogłoszony przez niego konkurs. Nagrodą(...) też szansę zaskarbić sobie sympatię uczestniczek reality show 'Supermodelka Plus Size', którego motto głosi: "Wszystkie jesteście piękne, tylko musicie w to uwierzyć". Rozumie siebie i innych...

 • Maraton gwiazd w "Chucku"

  ...kojarzyć z masy drugoligowych filmów akcji i ze świetnego filmu "Spun". 7) Supermodelka Karolina Kurkova . 8) Bronson Pinchot z ''Perfect Strangers''. 9) Stacy Keibler z ''What About Brian''. 10(...) kojarzyć z "Obcego - Ósmego pasażera Nostromo", "Ucieczki z Nowego Jorku" i "Inland Empire" Davida Lyncha. Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt...

 • Wybiorą polską supermodelkę

  Światowa kariera w zasięgu ręki. Wystarczy zwyciężyć w programie "Supermodelki"!

 • Supermodelka Miranda Kerr próbuje sił przed mikrofonem

  Australijska supermodelka Miranda Kerr debiutuje jako wokalistka pop. Wraz z irlandzkim piosenkarzem Bobbym Foxem 31-letnia piękność przygotowała współczesną wersję klasyka Elvisa Presleya "You're The Boss". Utworu możecie posłuchać poniżej.

 • Eurowizja bez Polski!

  Niespodzianki nie było - Lidia Kopania nie awansowała do finału Eurowizji 2009 w Moskwie. Polska wokalistka jednak wypadła dobrze na tle konkurencji.

 • Red Hot Chili Peppers: Tajny koncert

  Amerykańska grupa Red Hot Chili Peppers w zeszłym tygodniu zawitała do Londynu, by promować swój nowy, podwójny album "Stadium Arcadium", który ukaże się na początku maja. W czasie pobytu w stolicy Anglii muzycy udzielili wielu wywiadów, pojawili się w kilku programach telewizyjnych i zagrali tajny koncert w jednym z klubów, w czasie którego zaprezentowali m.in. 6 nowych utworów. Reporter INTERIA.PL był jedynym dziennikarzem z Polski, który mógł zobaczyć ten pierwszy od wielu lat występ zespołu.