• Informacje na temat:

  konrad darocha aktor

Artykuły na temat: konrad darocha aktor
 • "Klan": Przystojny model zawróci w głowie Kamili?

  Miłosz (Konrad Darocha) przedstawi Kamili (Martyna Kowalik) bardzo atrakcyjnego modela. Chojnicka poprosi przystojniaka, by poszedł z nią na ślub jej byłego chłopaka. W roli Borysa zobaczymy Bartosza Wagę – aktora znanego z „Majki” i „Szpitala”, który rok temu był jednym z finalistów konkursu Mister Polski 2015.

 • Żebrowski zagra w serialu

  Michał Żebrowski ma za sobą trudny i pracowity rok. Aktor opowiada, czym się w ostatnim czasie zajmował i jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

 • "Klan": Borys zostanie gwiazdą filmową?

  Miłosz (Konrad Darocha) powie Borysowi (Bartosz Waga), że producent serialu, przy którym pracuje we Wrocławiu, organizuje casting do jednej z głównych ról w swoim nowym filmie. - Jest szansa, trzeba skorzystać - stwierdzi Ostrowski i postanowi iść na zdjęcia próbne...

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • "Na sygnale": Został ratownikiem w osiem dni

  Konrad Darocha w "Klanie" wciela się w postać Miłosza, faceta Bożenki. Teraz młody aktor rozpoczyna przygodę z kolejnym serialem - spin offem popularnego "Na dobre i na złe" - "Na sygnale". Gra tam ratownika medycznego Adama - obdarzonego poczuciem humoru profesjonalistę, który boi się tylko swojej zaborczej żony.

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • Zakochany w... musicalach

  Konrad Darocha, czyli Miłosz Kazuń z "Klanu", jest wielkim miłośnikiem... musicali. Zafascynował się nimi w dzieciństwie, gdy po raz pierwszy obejrzał "Deszczową piosenkę".

 • Już tylko łzy, czyli pogrzeb Ryśka

  Nie ma odwrotu. Wątek Rysia Lubicza jest ostatecznie zamknięty. Na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie nakręcono scenę jego pogrzebu.

 • "Klan": Miłosz nakręci film o malarzu bez rąk!

  Bezręki malarz, w roli którego zobaczymy Grzegorza Kowalczyka, zgodzi się zostać bohaterem filmu Miłosza (Konrad Darocha). Sprawdź, kto go do tego przekona!

 • "Na sygnale": Nowy serial Dwójki

  W lutym na antenie TVP2 zadebiutuje nowy serial pod tytułem "Na sygnale". Przedstawiać będzie równoległą historię do tej rozgrywanej w innym hicie Dwójki, czyli "Na dobre i na złe".

Wideo na temat: konrad darocha aktor
 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...