• Informacje na temat:

  konstrukcja

Artykuły na temat: konstrukcja
 • „Język Miley Cyrus prawie mnie zabił”. O co chodzi?

  Najnowsza trasa koncertowa Miley Cyrus (21 l.) wzbudza wiele kontrowersji. Podczas przygotowań do jednego z koncertów, pracownik montujący konstrukcję omal nie zginął! A wszystko przez język…

 • Rosamund Pike i Simon Pegg znowu razem

  Po wspólnym występie w widowisku sci-fi "To już jest koniec" czarująca Rosamund Pike znów wpada w ramiona Simona Pegga.

 • Madonna nie chce pomóc w śledztwie

  Madonna odmówiła podobno współpracy z lokalnymi władzami w sprawie wypadku z ubiegłego tygodnia, kiedy w wyniku zawalenia konstrukcji sceny przygotowywanej przed jej koncertem w Marsylii, śmierć poniosły dwie osoby.

 • Premiera spektaklu "Nad" w Studiu Teatralnym Dwójki

  Nagrodzona Srebrnym Remi podczas 48. edycji Worldfest w Houston w Teksasie sztuka w reżyserii i na podstawie tekstu Mariusza Bielińskiego zostanie zaprezentowana w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 22.55 na antenie TVP2.

 • Przeciążenie

  Na terenie budowy nowego więzienia stanowego dochodzi do wypadku: robotnik budowlany spada z konstrukcji i ginie na miejscu. Mógł to być nieszczęśliwy...

 • "Ja nie wracam" : W podróży

  Ania z wyglądu przypomina kilkunastoletnią dziewczynę. Tak naprawdę jest dorosłą, niezależną kobietą. Pracuje na uniwersytecie jako asystentka profesora. Uczy studentów. W dzieciństwie była wychowanką domu dziecka i tylko dzięki bardzo ciężkiej pracy udało jej się zacząć wszystko od nowa.

 • Plebania

  W podziemiach kościoła Marian buduje drewnianą konstrukcję Grobu Pańskiego, a grupa Dżeja kontynuuje próby przed świątecznym występem. Na plebanii Marek...

 • Recenzja Lenny Kravitz "Strut": Dziś wieczorem bujamy się w Harlemie

  Gdyby płytę z taką zawartością seksu nagrała jakaś dwudziestoletnia pannica, odsądzalibyśmy ją od czci i wiary. Nazywali wszetecznicą. Tymczasem Kraitz wie, co robi. On i jego błyskotliwe riffy.

 • "Na Wspólnej": Bez odszkodowania!

  Firma ubezpieczeniowa oznajmi im, że nie dostaną odszkodowania za spalony dom na wsi. Powód? Konstrukcja budynku nie spełniała wszystkich wymogów bezpieczeństwa określonych w umowie. Niestety, firma nie poinformowała o tym w momencie jej podpisywania. Jerzy ze złością stwierdzi, że musiało to być celowe działanie. Wścieknie się, że przez tyle lat, niczego nieświadomi, opłacali z żoną polisę...

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

Zdjęcia na temat: konstrukcja
Wideo na temat: konstrukcja
 • "Diagnoza": Widz współczuje bohaterce

  Xawery Żuławski, reżyser "Diagnozy", opowiedział nam, na czym polega konstrukcja serialu. - Nasza gra polega na tym, że widz wie więcej - zdradza Żuławski.

Dyskusje na temat: konstrukcja