• Informacje na temat:

  konsulat

Artykuły na temat: konsulat
 • 24 godziny

  ...z islamskimi terrorystami. Tymczasem Rosjanie postanawiają zabić swojego specjalnego jeńca podczas... jego próby ucieczki. Jack poważnie komplikuje im plany, bo sam uwalnia się i ukrywa na terenie konsulatu(...) sytuacji szturm na konsulat jest jedynym wyjściem. Ale gdy do niego dojdzie, to będzie jednoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Czy w tej sytuacji można jednak nie dopuścić do eskalacji konfliktu z Rosją...

 • Od piątku Tydzień Filmu Niemieckiego

  Siedem najnowszych filmów zostanie pokazanych podczas 14. Tygodnia Filmu Niemieckiego, który w piątek rozpocznie się w Krakowie i Wrocławiu. Według organizatorów jest to największy przegląd kina niemieckiego w Polsce.

 • Uciekła ze szkoły teatralnej

  Aleksandra Woźniak, czyli Monika Pruska z "Linii życia", kilka pierwszych lat swojego życia spędziła w... Berlinie, gdzie mieszkała z rodzicami, którzy pracowali jako dyplomaci w polskim konsulacie.

 • "Ojcu": O straszliwej zbrodni

  W Montrealu powstaje fabularyzowany dokument oparty na historii zbrodni dokonanej pod koniec lat 30. XX wieku przez NKWD na mieszkańcach Winnicy.

 • Koło

  Podczas śledztwa w sprawie śmierci Azjatki, której ciało odkryto przez chińskim konsulatem, detektywi zostają wplątani w religijny konflikt.

 • Wystawa poświęcona Agnieszce Holland w Kanadzie

  Wystawę "Polska. Europa. Świat - twarze Agnieszki Holland" stanowiącą prezentację jej dorobku filmowego mogą oglądać mieszkańcy London oraz Mississauga w Kanadzie. Ekspozycję przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • Sneakerhead

  Ktoś włamał się do konsulatu Filipin i skradł parę sportowych butów wartą 250 000 dolarów. Konsul jest zdruzgotany, wyjaśnia agentom, że kolekcjonerzy...

 • Przegląd Najnowszych Filmów Polskich we Lwowie

  33 filmy mieli okazję obejrzeć ukraińscy i polscy widzowie podczas zakończonego we Lwowie 3. Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich. W wielu z nich, odnoszących się do najnowszej historii Polski, Ukraińcy szukali odniesień do obecnej sytuacji w ich kraju.

 • Stawka większa niż życie

  Rok 1942 r. Hans Kloss otrzymuje rozkaz wyjazdu do Stambułu, aby rozpracować agenta wywiadu angielskiego, który działa na terenie konsulatu niemieckiego...

 • Polskie animacje w Odessie

  Przegląd filmów produkcji łódzkiego Se-Ma-Fora odbędzie się w Odessie. W ten sposób konsulat polski w tym mieście chce uczcić przejęcie przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Wideo na temat: konsulat
 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...