• Informacje na temat:

  kontrakt reklamowy

Artykuły na temat: kontrakt reklamowy
 • Renata Kaczoruk przez "Taniec z gwiazdami" straciła lukratywny kontrakt reklamowy?

  Jak czytamy w jednej z gazet, Renata Kaczoruk (31 l.) musi zmagać się z pierwszymi konsekwencjami decyzji o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Ponoć to dla niej koniec lukratywnego kontraktu reklamowego.

 • Największe trasy koncertowe 2014: One Direction i Justin Timberlake zarobili najwięcej

  Ogromne pieniądze w muzyce można zdobywać nie tylko dzięki kontraktom reklamowym i własnym markom. Wielkie gwiazdy w dalszym ciągu zarabiają na koncertach. Rekordzistami w 2014 roku byli Justin Timberlake oraz grupa One Direction. Na wysokim miejscu znalazł się również zespół The Rolling Stones.

 • Anna Dereszowska nie musi już pracować. Podpisała intratny kontrakt reklamowy

  Anna Dereszowska (35 l.) podpisała kontrakt reklamowy, który gwarantuje jej duże pieniądze, bezpieczeństwo i błogi spokój. Aktorka przekonuje, że jej zawód to "trudny kawałek chleba, który bywa bardzo niewdzięczny".

 • Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa twórców programu!

  Bezprecedensowy pozew w amerykańskim show-biznesie. Phillip Phillips, zwycięzca 11. edycji programu "American Idol", chce się procesować z twórcami show.

 • Agnieszka Perepeczko świętuje sukces. Podpisała intratny kontrakt reklamowy!

  ...- To jedyna taka linia na świecie - zachwala zachwycona Perepeczko, nie kryjąc, że przewoźnik pomaga jej przemieszczać się między Warszawą a Melbourne, gdzie gwiazda ma swój drugi dom. - Z tą linią choćby na koniec świata, a z Polski do Australii jest tylko jedna przesiadka. No i jakie dziewczyny nią latają! Pozdrowienia dla wszystkich pasażerów - napisała w internecie. Kontrakt ten jest na...

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

 • Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" podpisał kolejny kontrakt reklamowy

  Znany z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" Adam Kraśko (43 l.) odcina już kupony od popularności. Rolnik podpisał właśnie kolejny kontrakt reklamowy.

 • Sugababes: Słodki kontrakt reklamowy

  Popularne brytyjskie trio Sugababes podpisało lukratywny, "słodki" kontrakt, opiewający na 400 tysięcy dolarów. Zgodnie z umową, Mutya Buena, Keisha Buchanan i Heidi Range reklamować będą nowy produkt firmy Nestle, nazwany "Kit Kat Kubes". Tymczasem wkrótce ukaże się nowa płyta londyńskiego zespołu.

 • Ewelina Lisowska (22 l.) przedłużyła kontrakt z siecią sklepów AGD, co oznacza więcej spotów reklamowych w mediach!

 • Celine Dion: Kontrakt reklamowy

  Wszystko wskazuje na to, że Celine Dion nawiąże dłuższą współpracę z firmą Chrysler. Piosenkarka będzie reklamować samochody tej marki, a w związku z kampanią, na rynku ukaże się także kolejny singel wokalistki. Firma będzie natomiast sponsorować wystawiany w Las Vegas show "A New Day", w którym występuje Dion. Jak podają szefowie firmy Chrysler, słynna Kanadyjka jest wręcz idealna do reklamowania produktów tej marki.

Zdjęcia na temat: kontrakt reklamowy
 • Kristen Stewart kłopoty po romansie.
Wideo na temat: kontrakt reklamowy
 • Kaczorowska została "twarzą tanich butów"

  kontrakt reklamowy, to na razie pozostaje tajemnicą. Wiadomo jedynie, że Kaczorowska ma wypromować markę wśród młodych, „śledzących trendy” kobiet, występując w licznych sesjach zdjęciowej publikowanych

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1869.

  kontraktów reklamowych. Aldona nie rezygnuje z zamiaru złapania złodzieja, choć kradzieże żywności dla bezdomnych ustały odkąd trzyma kosz z produktami w sklepie. Wkrótce na zakupy do Grzelaków

 • Majdan traci pieniądze. Wszystko przez seksaferę!

  Radosław Majdan odniósł się do pomówień na swój temat dotyczących ostatniej seksafery z modelkami. Były piłkarz zdradził, że konsekwencją fałszywych oskarżeń było m.in. zerwanie z nim kontraktu reklamowego. Majdan został pomówiony w artykule na jednym z plotkarskich portali - sugerował on, jakoby sportowiec korzystał z usług modelek dorabiających jako prostytutki.

Dyskusje na temat: kontrakt reklamowy