• Informacje na temat:

  kontrowersje budzi

Artykuły na temat: kontrowersje budzi
 • Alexis Mucci ma już milion fanów na Instagramie! Jej uroda budzi ogromne kontrowersje!

  Alexis Mucci (30 l.) to kolejna influencerka i gwiazda Instagrama, którą obserwuje już ponad milion internautów. Każde jej zdjęcie budzi ogromne emocje i wywołuje lawinę komentarzy. Włoszka ma bowiem dość kontrowersyjną urodę. Wielu zachwyca się jej ciałem i podziwia, ale spora część internautów dość niepochlebnie wypowiada się na temat jej wyglądu, a przede wszystkim twarzy i ust. Trzeba...

 • Życie i śmierć Ol' Dirty Bastarda

  Mówi się, że prawdziwy artysta bywa roztrzepany i czasem budzi kontrowersje. Trudno więc artystą nie nazwać Ol' Dirty Bastarda, członka Wu Tang Clanu, który zapamiętany został nie tylko dzięki charyzmie na scenie.

 • Tomasz Lis z córką na manifestacji! Postawa Igi budzi wśród niektórych kontrowersje

  Tomasz Lis (49 l.) wcale nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi. Jasnym jest, że nie przepada za rządami Prawa i Sprawiedliwości, czego wyraz dał, m.in. pojawiając się na marszu „Obywatele Demokracji”. Wziął ze sobą swoją córkę Igę, która ma aspiracje, żeby zostać modelką. Dziewczyna chyba odziedziczyła charakterek po tatusiu. Na manifestacji towarzyszyły jej wielkie emocje. Niektórzy internauci twierdzą, że dziewczyna wykonała wulgarny gest. Też tak to oceniacie? Zdania są bowiem...

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł spore zaskoczenie. Z programem pożegnali się Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak. Był to tym bardziej zadziwiające, że para ta od początku zbierała znakomite oceny jurorów i na parkiecie radziła sobie świetnie.  W finale tanecznego show zobaczymy Joannę Mazur i Jana Klimenta oraz Gimpera i Natalię Głębocką. Druga para nie budzi zachwytu oceniających...

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...2015 rok obfitował w liczne skandale i sporne sytuacje. Wielu ich bohaterów już na zawsze straciło sympatię opinii publicznej. Bulwersowali, krytykowali i budzili negatywne emocje. Z tego powodu znaleźli się w zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych gwiazd i celebrytów! Słusznie?

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Karol Strasburger będzie najstarszym ojcem w show-biznesie?

  Nie ukrywają już swojej miłości. Choć 37 lat różnicy budzi kontrowersje, dla nich wiek nie ma znaczenia. Czy myślą o założeniu rodziny i dziecku?

 • TVP nie pokaże spotu "Dość olewania"

  Telewizja Polska zdecydowała się nie pokazywać na swej antenie spotu "Dość olewania" przygotowanego w ramach kampanii społecznej "Obywatele decydują".

Zdjęcia na temat: kontrowersje budzi
Wideo na temat: kontrowersje budzi
 • Oni wzbudzali najwięcej kontrowersji w 2015! Działo się w show-biznesie!

  2015 rok obfitował w liczne skandale i sporne sytuacje. Wielu ich bohaterów już na zawsze straciło sympatię opinii publicznej. Bulwersowali, krytykowali i budzili negatywne emocje. Z tego powodu znaleźli się w zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych gwiazd i celebrytów! Słusznie?

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Anna Czartoryska broni spektaklu "Klątwa"

  Artyści zawsze będą prowokować – uważa Anna Czartoryska. Jej zdaniem sztuka wręcz powinna wykraczać poza przyjęte standardy i budzić kontrowersje. Protesty i próby cenzurowania mogą jedynie zwiększać zainteresowanie publiczności.

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...

Dyskusje na temat: kontrowersje budzi
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  przyszla ta kobieta co gra role zony waldka i przyszla katastrofa ja i rodzina przestalismy ogladac ,,,ale nie tylko my wiele tysiecy ogladajacych ten serial przestali ogladac -glupi pomysl no i gra aktorska tej pani budzi wielkie kontrowersje-dziekuje nie

 • Re: Ulubione seriale już od sierpnia!

  Ok bez obrazy ale na tym polega aktorstwo to że Olszewska cię wkurza to znaczy że aktorka zagrała bardzo dobrze a Joasie wszyscy kochają a nie o to chodzi . Ważne są emocje skoro budzi takie kontrowersje ta postać to aktorka dobrze gra a M. Walach musi grać tak nie inaczej żeby kogo innego wypromować zagrała pozytywną postać w Pensjonacie pod różą