• Informacje na temat:

  kontrowersyjna reklama

Artykuły na temat: kontrowersyjna reklama
 • "Boża podszewka": Najbardziej kontrowersyjny serial TVP?

  Pierwszy odcinek "Bożej podszewki" został wyemitowany ​23 listopada 1997 roku. Serial od razu wywołał ogromny skandal obyczajowy. Urażeni widzowie protestowali pod biurem szefa TVP, domagając się przeprosin oraz zdjęcia serialu z anteny. Co wywołało w nich takie oburzenie?

 • Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza rozpętała się wokół kontrowersyjnej reklamy telewizyjnej we Francji. Po raz pierwszy do kupowania telefonów komórkowych zachęca w niej niepełnosprawny psychicznie aktor.

 • Kim Kardashian opublikowała kontrowersyjne zdjęcia! Znów szokuje!

  To od niej zaczęła się cała popularność rodziny Kardashianów. Kim stała się międzynarodową celebrytką, zarabiającą kokosy na reklamach i oczywiście reality show "Z kamerą u Kardashianów". Kiedy została żoną rapera Kayne’go Westa (40 l.), a potem urodziła mu pierwsze dziecko, córkę North (5 l.), jej fani oszaleli ze szczęścia. Jednak od tego czasu jej popularność zaczęła maleć. Następnie na świat...

 • Powstała pierwsza "reklama antyterrorystyczna"

  Brytyjski reżyser Tony Kaye na zlecenie Białego Domu zrealizował pierwszy film reklamowy potępiający terroryzm. Kontrowersyjny twórca, autor filmu "Więzień nienawiści", zrealizował 30 sekundową reklamówkę w Nowym Jorku w początkach stycznia. Emisja spotu zaplanowana jest w telewizji na 3 lutego, podczas transmisji tegorocznego finału ligi futbolu amerykańskiego, czyli Super Bowl.

 • Mark Wahlberg: O tych zdjęciach mówił cały świat. Jak dziś wygląda?

  Reklama Calvina Kleina przyniosła mu ogromną popularność. Jak dzisiaj radzi sobie Mark Wahlberg (48 l.)?

 • Zakazana reklama z Wojewódzkim

  Kontrowersyjne layouty z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim reklamujące ich poranny program w stacji radio wej Eska Rock nie zostały dopuszczone do emisji w dziesięciu polskich miastach.

 • Kupicha w reklamie maści powiększającej penisa

  Wiedzieliście, że wokalista zespołu Feel zachwala nie tylko usługi bankowe i osiedla mieszkaniowe?

 • Kontrowersyjny Schwarzenegger

  Arnold Schwarzenegger, gubernator Kalifornii i były gwiazdor filmowy, od kilku lat jest konsultantem magazynów przeznaczonych dla kulturystów, co rocznie zapewnia mu przynajmniej milion dolarów honorariów - ujawnili w czwartek, 14 lipca, wydawcy. Pięcioletni kontrakt został podpisany na kilka dni przed objęciem przez Schwarzeneggera funkcji gubernatora.

 • Zakazana reklama z Pamelą Anderson

  ...ochrony lotniska i rozbiera pasażerów z ubrań z futra i skóry. Reklama miała się pojawić na trzech portach lotniczych w Nowym Jorku, jednak zarządzający nimi wycofali się z tego zamiaru, gdyż doszli do(...) wystosowali pismo do szefów organizacji PETA, w którym wyjaśnili, że "reklama ta jest szczególnie drażliwa, biorąc pod uwagę fakt, że dzieci stanowią dużą część pasażerów na lotniskach". Przedstawiciele...

 • 50 Cent: Kontrowersyjny plakat

  Wokół plakatu reklamującego film "Get Rich Or Die Tryin'" rozpętały się kontrowersje. Sprawująca nadzór nad rynkiem reklam w Wielkiej Brytanii Advertising Standards Authority nakazała usunięcie z ulic plakatów, które promują film 50 Centa.

Wideo na temat: kontrowersyjna reklama
 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.