• Informacje na temat:

  kontrowersyjne kampanie reklamowe

Artykuły na temat: kontrowersyjne kampanie reklamowe
 • Paulina Młynarska ostro krytykuje reklamę z udziałem Lary Gessler! Ale afera

  ..., o filmie romantyzującym gwałt, albo o idiotycznej, szkodliwej treści reklamowej, są super potrzebne, bo wpływają na to jak w przyszłości będzie przedstawiana kobieta w mediach i reklamie" - pisała...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Ludzie aż zamarli, gdy zobaczyli córkę Madonny w "orgii". Jest filmik!

  ...właśnie w świecie mody. Kontrowersyjne wydarzenie odbyło się w Miami w galerii Art Basel, a jego twórcą był Carlota Guerrero.  Co myślicie na temat tak nietypowej kampanii reklamowej?  *** Zobacz...

 • Kontrowersyjny plakat horroru

  Seria plakatów, reklamujących najnowszy film Rolanda Joffe - horror "Captivity", zniknie z ulic Nowego Jorku, gdyż pokazana na nich przemoc rozzłościła mieszkańców Wielkiego Jabłka .

 • Zmarła najsłynniejsza anorektyczka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro , której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Lohan w kontrowersyjnej sesji

  Lindsay Lohan pojawiła się na okładce francuskiego magazynu "Purple" wystylizowana na Jezusa. 23-letnia aktorka pozowała z rozpostartymi ramionami nawiązującymi do sceny ukrzyżowania, a na głowie miała cierniową opaskę.

 • Mark Wahlberg: O tych zdjęciach mówił cały świat. Jak dziś wygląda?

  Słynny projektant uważał, że nic tak nie intryguje ludzi jak seks. Dlatego w swoich kampaniach reklamowych prowokował, wykorzystując do tego seksualność swoich młodziutkich, często nieletnich, modeli i modelek. Niektóre kampanie były zakazane, jak ta z 1981 roku, w której wystąpiła Brooke Shields, promując dżinsy. "Chcesz wiedzieć, co znajduje się pomiędzy mną a między moimi jeansami? Nic...

 • Co zareklamuje Lady GaGa? Zaskoczenie!

  Amerykańska gwiazda pop Lady GaGa wkrótce weźmie udział w kampanii reklamowej. Kontrowersyjna piosenkarka będzie promować... herbatę!

 • Barbara Kurdej-Szatan okrzyknięta jedną z "najcenniejszych" polskich gwiazd! Jest już milionerką?

  ...kampanii reklamowej operatora komórkowego. Do pensji Basia dorabia także na Instagramie, gdzie reklamuje liczne produkty. Doszło nawet do tego, że aktorka musi odmawiać producentom, bo po prostu nie ma...

 • Bruno i marketing przyszłości

  Kontrowersyjne zdjęcia, stroje, skandal na rozdaniu nagród MTV. Jeszcze nie jeden raz usłyszymy zapewne o nowych wcieleniach Sachy Barona Cohena. Angielski komik wprowadził do filmowego światka nowe zjawisko.