• Informacje na temat:

  kontrowersyjne pokazy

Artykuły na temat: kontrowersyjne pokazy
 • Jego największą pasją jest taniec

  ...wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy też obozy taneczne, pokazy break-dance, imprezy - mówi Marczuk. Na treningi, które prowadzi Paweł, przychodzi mnóstwo osób. Chcą nie tylko nauczyć się...

 • "Wywiad ze słońcem narodu": Rekordowa popularność w internecie

  W ciągu zaledwie 4 dni od rezygnacji sieci kin z wyświetlania kontrowersyjnego filmu "The Interview" ("Wywiad ze słońcem narodu") i udostępnienia go w internecie, był on zakupiony lub wypożyczony ponad 2 mln razy przynosząc 15 mln dol. zysku - poinformowała wytwórnia Sony Pictures.

 • 15. Festiwal Nowe Horyzonty od 23 lipca

  Retrospektywa twórczości Tadeusza Konwickiego i przegląd kinematografii litewskiej znalazły się w programie 15. międzynarodowego festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.

 • 120 projekcji podczas Sopot Film Festival

  8 filmów fabularnych oraz 20 krótkich metraży i animacji rywalizować będzie w dwóch konkursach na rozpoczynającym się w sobotę, 12 lipca, Sopot Film Festival. Podczas 14. edycji tej imprezy odbędą się też liczne pozakonkursowe pokazy. Ogółem zaplanowano 120 projekcji.

 • Protesty przeciwko odwołaniu "Golgoty Picnic"

  Czytanie scenariusza "Golgota Picnic", pokazy filmu z nagranym spektaklem, dyskusje - zaplanowano w wielu miastach Polski. To reakcja środowiska artystycznego na odwołanie spektaklu podczas Malta Festival Poznań. Akcja budzi protesty środowisk prawicowych i katolickich.

 • Lohan lepsza od Monroe?

  Reżyser Paul Schrader porównał Lindsay Lohan do... Marilyn Monroe. To zaskakujące i kontrowersyjne zestawienie wynika - jak mówi autor thrillera "The Canyons" - z faktu, że gra aktorska obu gwiazd odznacza się podobną wrażliwością.

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Imagine"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek, 9 kwietnia, o godz. 10:30, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą "Imagine".

 • Kraków: "Filmostrada" zaprasza

  W piątek, 1 października, w krakowskim Kinie Pod Baranami, rozpocznie się piąta edycja Polskiego Objazdowego Festiwalu Filmowego Filmostrada. W tym roku przez siedem dni, na czterech seansach dziennie, prezentowane będą filmy dotąd w Polsce nieobecne, obrazy głośne, kontrowersyjne, ciekawe, zapadające w pamięć. Na użytkowników INTERIA.PL czekają zaproszenia na seanse!

 • Półmetek na festiwalu we Wrocławiu

  Dziś (26 lipca) rozpoczyna się już siódmy dzień festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu, co oznacza, że impreza przekroczyła właśnie półmetek. Pytanie, które nurtuje największą liczbę zmęczonych upałem festiwalowiczów jest jednak prozaiczne: Gdzie jest najchłodniejsze miejsce we Wrocławiu? Na pewno nie jest to kino "Warszawa", gdzie odbywają się w tym roku wszystkie pokazy konkursu

 • KFF: Spojrzenie na Wielką Brytanię

  Gościem specjalnym 54. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego będzie kinematografia brytyjska. W ramach sekcji "Spojrzenie na Wielką Brytanię" zaprezentowane zostaną najnowsze filmy dokumentalne, a polscy i brytyjscy filmowcy spotkają się na konferencji branżowej.

Wideo na temat: kontrowersyjne pokazy
 • Babcia Gandzia

  Paulette od śmierci męża mieszka samotnie na przedmieściach Paryża. Cukiernię, którą dawniej prowadziła, przerobiono na japońską restaurację, a ona sama nie jest w stanie utrzymać się z głodowej emerytury. Bohaterce, granej przez Bernadette Lafont (dawna muza François Truffaut), daleko jednak do typowej, uroczej staruszki. Pełno w niej jadu i niechęci do imigrantów. Jest skłócona z własną córką, która poślubiła czarnoskórego policjanta a wnuk z tego związku to jej powód do wstydu. Nic nie...

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Rzeź

  Dwie pary małżeńskie, Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster), spotykają się, aby odbyć rozmowę na temat bójki swoich dzieci. Początkowo niewinna konwersacja stopniowo zaczyna przeradzać się w jeden, wielki chaos. Do głosu dochodzą wzajemne pretensje i oskarżenia. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii....