• Informacje na temat:

  kontrowersyjny komentator

Artykuły na temat: kontrowersyjny komentator
 • Anna Skura w centrum afery z arabskim księciem oskarżonym o morderstwo! Jest oświadczenie!

  ...książę jest obecnie oskarżony o zlecenie okrutnego zabójstwa Dżamala Chaszukdżiego, saudyjskiego dziennikarza i komentatora politycznego. O sprawie jeszcze całkiem niedawno było bardzo głośno w mediach...

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • Obędzie się bez prowokacyjnego i kontrowersyjnego członka jury. Doda nadal w tych dziedzinach będzie wiodła prym i pozostanie największą atrakcją lodowego show. W jury programu - wbrew temu co spekulowano - nie zasiądzie Marcin Mroczek, ani Tomasz Jacyków. W roli komentatora i oceniającego sprawdzi się Sławek Borowiecki, który jest dwukrotnym laureatem "Gwiazdy tańczą na lodzie". To właśnie jemu...

 • Tatu: Eurowizja ocenzurowana

  Jak już wcześniej informowaliśmy rosyjskim reprezentantem podczas tegorocznego konkursu Eurowizji będzie formacja Tatu. Wygląda jednak na to, że kontrowersyjny dziewczęcy duet będzie musiał, pomimo szeregu buńczucznych zapowiedzi, stonować nieco swój występ.

 • Moda na paroda - jak kpić z seriali

  ...z oglądaniem jakiegoś serialu, coś wyśmiać, wyolbrzymić fabularny absurd czy uproszczenie. Może też, jak to się mawia, "zadać lansu" i ogrzać się w ciepełku sławy internetowego trolla -komentatora. Chcę(...) czujemy nadal niedosyt, a w głowach nam się kłębi od dowcipnych kiełbi, wystarczy sięgnąć po gotową sztancę i zacząć samemu produkować Caine'owe mądrości. Swego czasu bardzo kontrowersyjny Horatio...

 • Zbigniew Hołdys: Lufa i ogór

  Komentator spraw wszelakich, felietonista, scenarzysta, grafik, pomysłodawca Akademii Sztuk Przepięknych, dziennikarz, wydawca, współtwórca wielu przebojów polskiego rocka - Zbigniew Hołdys kończy w poniedziałek (19 grudnia) 60 lat.

 • Wdowy akceptują film Spielberga

  "Monachium" , najnowszy film Stevena Spielberga ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Wojna światów" , jest szeroko krytykowany przez komentatorów za historyczne uproszczenia i antyizraelski wydźwięk. Co ciekawe, zyskał jednak akceptację dwóch wdów po ofiarach zamachu, przeprowadzonego przez palestyńskich terrorystów. Film opisuje historię zabicia 11. izraelskich sportowców podczas Olimpiady

 • Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza rozpętała się wokół kontrowersyjnej reklamy telewizyjnej we Francji. Po raz pierwszy do kupowania telefonów komórkowych zachęca w niej niepełnosprawny psychicznie aktor.

 • Tylko dwa dni na ekranach francuskich kin pokazywany był kontrowersyjny film "Baise-moi". Teraz będzie pokazywany tylko w nielicznych salach projekcyjnych, specjalizujących się w wyświetlaniu filmów pornograficznych.

 • Niesmaczny dowcip Saszy Barona Cohena

  Sacha Baron Cohen znów szokuje! Kontrowersyjny komik wywołał niemałą konsternację wśród uczestników gali wręczenia British Comedy Awards, kiedy wkroczył na scenę w złotym kostiumie z napisem "Savile" na plecach.