• Informacje na temat:

  kontrowersyjny prezes

Artykuły na temat: kontrowersyjny prezes
 • Rafalala wyśmiewa chorobę Moniki Kuszyńskiej? Opublikowała kontrowersyjne zdjęcie!

  ...w tematykę przewodnią konkursu, czyli budowanie mostów.  Z prezesem nie zgadza się jednak naczelna skandalistka show-biznesu - Rafalala. "Monika była najsłabszą wokalistką Varius Manx pod względem(...)! Wściekła jest również na samego prezesa, gdyż - jak pisze - od pewnego czasu nie jest zapraszana na kanapy "Pytania na śniadanie". Winę za to - jej zdaniem - ponosi właśnie Juliusz Braun.

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Doda zachwycona nowym prezesem TVP! "Telewizja w końcu słucha głosu widzów!"

  Poprzednie szefostwo TVP nie pałało zbyt wielką sympatią do kontrowersyjnej piosenkarki. Po pyskówkach z Justyną Steczkowską w "Gwiazdy tańczą na lodzie" Doda nie miała wstępu na Woronicza. "Nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w telewizji publicznej" - informowała ówczesny prezes, Juliusz Braun. Sytuacja uległa jednak zmianie w momencie, gdy na fotelu prezesa zasiadł Jacek Kurski.  W tym roku...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • ...wstrzymania wycinki do wyjaśnienia sprawy. Nawet prezes nie ma specjalnie na niego wpływu. Więc o co chodzi? O co chodzi?" - zastanawia się głośno Kinga. Może Wy znacie odpowiedź?

 • Kontrowersyjny dziennikarz w TVP

  W połowie marca zadebiutuje w TVP1 program publicystyczny prowadzony przez Andrzeja Kwiatkowskiego. Za rządów Leszka Millera uważano go za dziennikarza sprzyjającego SLD. Jego program zastąpi "Misję specjalną" Anity Gargas.

 • Tomasz Lis zarobił krocie w TVP?

  ...przystali na 11,5%. Jednocześnie zredukowali wynagrodzenie do 48 tys. zł netto za jeden odcinek. Były prezes Telewizji, Juliusz Braun, tłumaczy, że próg obniżono nie bez powodu. Co prawda spadła(...) raz definitywnie spaść z anteny już w 2013, a potem w 2014 r." - czytamy w artykule Łazarewicza. Czytaj dalej na następnej stronie W listopadzie 2015 roku poprzedni prezes TVP, Janusz...

 • Oscary 2003: Kontrowersyjny Hongkong

  Hongkong postawił Amerykańską Akademię Filmową przed nie lada kłopotem, zgłaszając do Oscarów za rok 2002 w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny" obraz "The Touch" Petera Pau, w przeważającej mierze zrealizowany w języku... angielskim. Federation of Motion Film Producers of Hong Kong (FMFP) czeka teraz na decyzję szacownego gremium, odpowiedzialnego za przyznawanie najważniejszych nagród światowego kina.

 • Kaja Godek "ma prawo wypowiadać to, co wypowiada". Monika Olejnik broni działaczki ruchu pro-life?

  O matce urodzonego z zespołem Downa Wojtka w ostatnich dniach głośno za sprawą wpisu na Twitterze. Kobieta porównała w nim Jurka Owsiaka do nazistów. Wcześniej prezes WOŚP zaprosił działaczkę do swojej fundacji, by zobaczyła, z jakimi problemami zmagają się rodzice dzieci urodzonych z wadami genetycznymi. Ta jednak uznała to za atak i stwierdziła, że Owsiak "używa dzieci do lobbowania za...

 • Kontrowersyjny serial od stycznia w HBO

  Już 5 stycznia na antenie HBO pojawi się kontrowersyjny serial "Trzy na jednego" ("Big Love"). Serial opowie o życiu Billa Henricksona (Bill Paxton), mormona i praktykującego poligamisty, który mieszka wraz z trzema żonami i siedmiorgiem dzieci na przedmieściach Salt Lake City w stanie Utah.

Zdjęcia na temat: kontrowersyjny prezes
Wideo na temat: kontrowersyjny prezes
 • Krystyna Pawłowicz prosi Kaczyńskiego: proszę mnie zabrać, żeby ludzie widzieli

  Na niespełna dwa tygodnie przed wyborami przypomniała o sobie Krystyna "wziąść" Pawłowicz kandydująca z listy PiS w okręgu siedlecko-ostrołęckim. Kontrowersyjna posłanka prosiła o wsparcie Jarosława Kaczyńskiego podczas jego wizyty w Ostrołęce. I choć prezes PiS nie od razu obiecał swoją rekomendację, to podczas publicznego wystąpienia podkreślał zalety kandydatki. (TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: kontrowersyjny prezes