• Informacje na temat:

  kontuzja maseraka

Artykuły na temat: kontuzja maseraka
 • Maserak ma obsesję na punkcie Terrazzino?

  Rafał Maserak nie daje chwili wytchnienia kontuzjowanej Julii Kamińskiej . Tancerz chce wygrać "Taniec z gwiazdami" i udowodnić, że jest lepszy od Stefano Terrazzino .

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Kamińska i Maserak: Cicha wojna?

  Zestawienie w parę Julii (22 l.) i Rafała (26 l.) miało być fajerwerkiem tej edycji "Tańca z Gwiazdami" . I jest! Tylko że coraz częściej ten fajerwerk strzela nie tylko barwnymi racami, ale i niebezpiecznie iskrzy.

 • "Taniec z Gwiazdami" na ostatniej prostej! W piątek pary zatańczą po dwa tańce!

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wkracza na ostatnią prostą. W show pozostało już tylko 5 par, które w najbliższy piątek zatańczą po raz pierwszy w tej edycji po dwa tańce indywidualne.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka w każdy taniec wkłada kawałek swojego serca!

  Niemal każdy taniec w wykonaniu Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka potwierdza, że młodziutka aktorka to po prostu urodzona tancerka! Jurorzy "Tańca z gwiazdami" oceniają jej występy wysokimi notami, a widzowie - głosując na nią i Rafała - co tydzień pozwalają im na awans do kolejnego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że Olga sięgnie po Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych! - Nie skupiam...

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Kamila Kajak (30 l.) zrezygnowała z udziału w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na ciążę!

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Elżbieta Romanowska: Dojście do zdrowia zajmie mi jeszcze trochę czasu!

  Elżbieta Romanowska (33 l.) strzeże swojej prywatności jak mało kto, ale nie wszystko udaje się jej ukryć. Schudła, wyładniała, ma więcej energii i częściej się uśmiecha. Kto stoi za tą metamorfozą?

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

Wideo na temat: kontuzja maseraka
 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...