• Informacje na temat:

  kontuzja mlynkovej

Artykuły na temat: kontuzja mlynkovej
 • Mąż zabronił tańczyć Mlynkovej!

  ...fokstrota. Była przekonana, że wystąpi". Wobec takiej determinacji niedzielne oświadczenie Mlynkovej wydaje się co najmniej dziwne. Jak dowiedział się brukowiec, to nie troska o zdrowie była przyczyną(...) się też, że przez wielogodzinne treningi nie będzie miała czasu dla rodziny. "Strasznie pokłócili się o ten taniec" - mówi gazecie znajoma Mlynkovej. Argumenty męża okazały się przekonywujące. "Nie...

 • Mlynkova zrezygnowała z "Tańca..."

  Wczorajszego wieczoru piosenkarka Halinka Mlynkova (30 l.) odeszła z programu "Taniec z gwiazdami". Powodem było kontuzja, której nabawiła się podczas prób do tanecznego show.

 • Halinka Mlynkova miała wypadek

  ......": "Halinka walczy. Jednak jeśli dziś lekarze zdecydują, że musi zrezygnować z programu, zrezygnuje. Nic za wszelką cenę. Zdrowie jest najważniejsze" - mówi mąż Mlynkovej, Łukasz Nowicki.

 • Halinka Mlynkova (30 l.), była wokalistka zespołu Brathanki, miała niebezpieczny wypadek podczas prób do programu "Taniec z gwiazdami".

 • Zrezygnowała z "Tańca..."

  Podczas minionego odcinka "Tańca z gwiazdami" widzowie musieli się pożegnać aż z dwoma uczestnikami programu. Adam Fidusiewicz odpadł, a piosenkarka Halinka Mlynkova (30 l.) sama odeszła z programu "Taniec z gwiazdami".

 • Finał "Tańca z gwiazdami" tuż tuż

  Już 25 listopada o 20:00 na antenie TVN odbędzie się wielki finał ostatniej - szóstej - edycji Tańca z Gwiazdami. Przez najpiękniejsze tańce, wyborną choreografię, niepowtarzalne kostiumy i wielkie emocje przeprowadzi widzów raz jeszcze duet prowadzących - urocza Katarzyna Skrzynecka i, jak zawsze, zabawny Piotr Gąsowski.

Wideo na temat: kontuzja mlynkovej
 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...