• Informacje na temat:

  kontuzje w you can dance

Artykuły na temat: kontuzje w you can dance
 • Rusin wypadł dysk

  Kinga Rusin (39 l.) czas przed finałowym odcinkiem "You can dance..." będzie wspominać jeszcze długo. Powód? Kilka godzin przed rozpoczęciem show wypadł jej dysk.

 • Michał Piróg zatańczy w 'You Can Dance"

  Michał Piróg dotrzyma słowa, które dał w poprzednim odcinku "You Can Dance"! Dawno niewidziany w roli tancerza juror stanie na scenie Polsatu i razem z uczestnikami VIII edycji wystąpi w układzie zbiorowym na otwarcie najbliższej odsłony programu!

 • Z "Tancerzy" do sagi rodu Lubiczów!

  Do obsady telenoweli "Klan" dołączył Kamil Czarnecki, znany już telewizyjnej widowni z roli kontrowersyjnego Roberta Kaczmarka w "Tancerzach" oraz udziału w show TVN pt. "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • "You Can Dance": Kto odpadnie?

  Kolejny odcinek programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" to nowe pary, nowi choreografowie oraz nowe emocje w nowych stylach. Kto z kim zatańczy? Kogo losowanie par ucieszy, a kogo zmartwi?

 • Ida Nowakowska opublikowała zdjęcie stóp. Nie wyglądają dobrze

  Życie tancerzy do najłatwiejszych nie należy. To wylane podczas treningów hektolitry potu, mnóstwo wyrzeczeń i godziny spędzone na doskonaleniu umiejętności oraz nowych układów. To wszystko nierzadko okupione jest kontuzjami i kłopotami ze zdrowiem. Dobrze wie o tym Ida Nowakowska, tancerka i jurorka "You Can Dance".  Taniec to jej pasja, która niestety sporo ją kosztuje. Niedawno opublikowała...

 • "You Can Dance": to był szok!

  Z programu "You Can Dance - po prostu tańcz" odpadli, faworyzowani przez jury, Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz i Igor Leonik. Dla publiczności zebranej w studio i dla jurorów, to był prawdziwy szok.

 • Marczuk walczy z bólem w "TzG"

  ......", prawdopodobnie zostanie ponownie jurorką "You can dance". Producenci planują bowiem odświeżenie formuły programu.

 • Nowe pary w "You Can Dance"

  Nowe pary, nowe trudne wyzwania, nowe efekty specjalne, nowi choreografowie! Najbliższy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz!" będzie pełen niespodzianek.

 • Oceana zrezygnowała z "Tańca..."

  Iwona Pavlović, która stwierdziła: "Podniosłaś wartość techniczną tego programu. życzyłabym sobie, żeby w programie "You can dance" taka rumba się pojawiła!" Nic dziwnego, że duet zdobył maksymalną...

 • Specjalistka od tańców latino Natalia Wojdak, musiała niestety zrezygnować z udziału w programie "You can dance". Uczestniczka show doznała poważnej kontuzji - podczas treningu złamała żebro.

Wideo na temat: kontuzje w you can dance
 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Hello! How are you?

  "Hello! How are you?" (tytuł oryginalny "Buna! Ce faci?") Gabriel i Gabriela są szczęśliwym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Nie czują już jednak do siebie pożądania seksualnego. Czy życie nie ma im nic więcej do zaoferowania? Po spędzeniu kilku nocy na internetowym czacie, oboje zakochują się w kimś nieznajomym - nie wiedząc, że tak naprawdę odnaleźli siebie nawzajem. Pasja i podniecenie nieznanym łączy się z poczuciem winy wynikającym z okłamywania partnera życiowego. Nie mniej...