• Informacje na temat:

  kontynuacja domu

Artykuły na temat: kontynuacja domu
 • "Opowieści z San Francisco": Ellen Page w kontynuacji kultowego serialu

  ...w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor. Premierę zaplanowana jest na 7 czerwca. Jesteś...

 • "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • Tomasz Borkowy: Chodzi mu po głowie pomysł na kontynuację "Domu"!

  ...jeśli nie wezmę tej roli, to niech nie pokazuję się w jego domu. Nie miałem wyjścia - uśmiecha się na to wspomnienie pan Tomasz, dla którego praca na planie "Domu" była początkowo koszmarem(...) rozmówca i dodaje, że wszystko zmieniło się, kiedy Łomnicki zmontował pierwszy odcinek. - Zaprosił mnie do swojego domu, zasiedliśmy, jak to nazywał, do wieczorynki i przegadaliśmy całą noc...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • "Nawiedzony dom na wzgórzu": Netflix przygotowuje serialową antologię

  W 2020 roku na Netflixie zadebiutuje drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Będzie to kolejna część i rozpoczęcie serialowej antologii (podobnie jak w przypadku "American Horror Story").

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • "Ty": Joe przenosi się do Los Angeles. Co wiemy o drugim sezonie serialu?

  Kontynuacja serialu powinna zadebiutować w 2020 roku.

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • "Czarne lustro": Znamy datę premiery piątego sezonu!

  Poznaliśmy datę premiery najnowszej odsłony "Czarnego lustra"! Kiedy zadebiutuje długo oczekiwana kontynuacja popularnego serialu science fiction?

 • Colin Farrell w drugim sezonie serialu "Detektyw"

  Colin Farrell potwierdził, że wystąpi w drugim sezonie serialu HBO "Detektyw".

Zdjęcia na temat: kontynuacja domu
Dyskusje na temat: kontynuacja domu