• Informacje na temat:

  kontynuacja gwiezdnych wojen

Artykuły na temat: kontynuacja gwiezdnych wojen
 • Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  "Nieustraszony" na długo zapisał się w pamięci widzów. Na tyle, by lata po zakończeniu serialu mówiono o nakręceniu kontynuacji, a nawet próbowano zrealizować kolejne projekty.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Kroniki Shannary": Serial anulowany. Twórcy szukają nowej stacji

  ...pierwszego epizodu "Gwiezdnych wojen") składa się siedem trylogii ("The World & The Void", "Genesis of Shannara", "Miecz Shannary", "The Voyage of The Jerle Shannara", "High Druid of Shannara", "Legacy of...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Coś tam, coś tam…" - specjalny odcinek vol. 2

  Specjalny odcinek "Głowy rodziny" - parodia "Gwiezdnych Wojen: Nowej nadziei" doczekał się kontynuacji.

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • "Radio Romans": Co stało się z gwiazdami radia?

  ...„Projekt Kultura” na antenie Radia Plus. Z kolei lista produkcji w których Bednarek użyczył głosu bohaterom zajęłaby kilka stron. Fani „Gwiezdnych wojen” z pewnością kojarzą go jako Anakina...

 • "Gwiezdne wojny": Specjalna edycja specjalnej edycji?

  W Sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat planów stworzenia "edycji specjalnej" przeboju George'a Lucasa, "Gwiezdne wojny" . Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż zarówno Epizod IV , jak i kolejne części sagii : "Imperim kontratakuje" oraz "Powrót Jedi" , doczekały się już "edycji specjalnej". Wszystkie trzy filmy w nowych wersjach zadebiutowaly na ekranach kin w 1997 roku.

 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi - długa przerwa pomiędzy serialami. Na szczęście sytuacja zaczyna się zmieniać, a do letniej ramówki (przynajmniej w USA) trafiają nowe seriale. Jakie produkcje zadebiutują (lub powrócą na ekrany) w czerwcu, lipcu i sierpniu?

 • "Gwiezdne wojny": Spielberg zrobi kontynuację?

  George Lucas, autor sagi "Gwiezdne wojny" , od lat zarzekał się, iż nie ma zamiaru zrealizować VII, VIII i IX epizodu kosmicznego cyklu. Tymczasem w Sieci pojawiły się pogłoski, jakoby jednak trwały rozmowy na temat kontynuacji serii. Według niepotwierdzonych informacji, Lucas miałby zrezygnować z reżyserii nowych filmów, zaś miejsce za kamerą zajmie być może... sam Steven Spielberg ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ).