• Informacje na temat:

  kontynuacja serialu dom

Artykuły na temat: kontynuacja serialu dom
 • "Opowieści z San Francisco": Ellen Page w kontynuacji kultowego serialu

  Netflix podał datę premiery kontynuacji serialu "Miejskie opowieści". W nowych odcinkach wystąpią Laura Linney, Ellen Page, Paul Gross.

 • Colin Farrell w drugim sezonie serialu "Detektyw"

  Colin Farrell potwierdził, że wystąpi w drugim sezonie serialu HBO "Detektyw".

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Życie splotło się ze scenariuszem serialu...

  Producentka Katarzyna Kalicińska opowiada w wywiadzie dla PAP Life o kulisach powstawania szóstej serii serialu "Nad rozlewiskiem". "Życie splotło się ze scenariuszem" - mówi wspominając Małgorzatę Braunek.

 • "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • Tomasz Borkowy: Chodzi mu po głowie pomysł na kontynuację "Domu"!

  ...​W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • "Przyjaciele": Matt LeBlanc: "Nie chcecie powrotu serialu"

  ...przypominają losy jego serialowego bohatera. Gdy przyszedł na przesłuchania do serialu miał w kieszeni 11 dolarów, pod koniec produkcji zarabiał milion dolarów za jeden odcinek. Zapytany w wywiadzie(...) ten etap dobiega końca, nie ma już powrotu" - wspomniał. W 2011 roku LeBlanc rozpoczął pracę na planie serialu "Odcinki", tym samym wrócił po kilku latach przerwy do formatu komediowego. Za...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • "Beverly Hills, 90210": Powrót kultowego serialu! Zobaczcie zapowiedź

  ...kontynuację "Beverly Hills...". Serial ma być połączeniem serialu fabularnego i dokumentu. W jednym z wywiadów Tori Spelling stwierdziła: - Jesteśmy w oryginalnym składzie. To będzie jak spotkanie...

 • Joanna Brodzik: Groźna i piękna

  Wróciła w wielkim stylu! Po kilkunastu latach przerwy Joanna Brodzik znów pokazała się na teatralnej scenie. A niedługo już po raz piąty zobaczymy aktorkę w serii "Nad rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: kontynuacja serialu dom
Dyskusje na temat: kontynuacja serialu dom
 • Re: Kamińska i Bobek znowu razem!

  super by było gdyby to była kontynuacja BrzydUli ...ale skoro poznała swoich serialowych rodziców dopiero więc nie ma na co liczyć.....chyba to bedzie noy serial ...ale moze po tym serialu wpadna na pomysł dalszych losów... Dom Mody Dobrzański juz bez Febo itd...multum pomysłów....racja wszystkie te serialiki nakrecone po Brzydkiej juz nie śa takie jak Brzydka...;-) m-a z świętokrz.

 • Re: Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  w całym serialu. "Dom" to byli Popiołkowie, Lermaszewscy, Jasińscy...(...)Jeszcze nie doczytałam do końca, a już wiedziałam, że swoją polską żonę puścił w trąbę dla jakiejś szkotki... cóż, jakie to "polsko-emigracyjne". A kontynuacja "Domu"... Moim zdaniem już nie powinno

 • Re: Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  w całym serialu. "Dom" to byli Popiołkowie, Lermaszewscy, Jasińscy... No i odezwala sie "rdzenna" warszawianka:-) Kto obcy czytaj z poza Warszawy ten " gorszy " nawet w filmie.. tak?!(...)Jeszcze nie doczytałam do końca, a już wiedziałam, że swoją polską żonę puścił w trąbę dla jakiejś szkotki... cóż, jakie to "polsko-emigracyjne". A kontynuacja "Domu"... Moim zdaniem już nie powinno

 • Re: Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  puścił w trąbę dla jakiejś szkotki... cóż, jakie to "polsko-emigracyjne". A kontynuacja "Domu"... Moim zdaniem już nie powinno jej być po śmierci Popiołka. Te odcinki z Romantowską to była porażka. Tak jak ktoś wcześniej napisał, Dom powinien być tylko o "rdzennych" mieszkańcach Złotej 25, a postać Talara byłą najsłabszą w całym serialu. "Dom" to byli Popiołkowie, Lermaszewscy, Jasińscy...