• Informacje na temat:

  kopacz

Artykuły na temat: kopacz
 • Ewa Kopacz ma syndrom stresu pourazowego?!

  Ewa Kopacz (59 l.) ma syndrom stresu pourazowego typowy dla żołnierzy wracających z wojny? Tak w „Newsweeku” ocenia jeden z działaczy Platformy Obywatelskiej. W szeregach partii coraz głośniej mówi się o tym, że była premiera przechodzi coś na kształt załamania nerwowego.

 • Aneta Kopacz o "Joannie": To film o tym, co w życiu ważne

  - Wielkie chwile wydarzają się nam co dzień - w rozmowie z dzieckiem, z mężem, w porannym piciu kawy. O tym jest ten film; o tym, co w życiu ważne - powiedziała Aneta Kopacz, reżyserka "Joanny", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument.

 • Ewa Kopacz rzuciła palenie! Pomógł jej... pobyt w szpitalu

  Ewa Kopacz (61 l.) trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej grypę. Pobyt w placówce niezwykle ją odmienił i pomógł w rzuceniu palenia! Jednak doszło inne zmartwienie...

 • Polskie dokumenty mają szansę na Oscara!

  "Nasza klątwa" Tomka Śliwińskiego i "Joanna" Anety Kopacz znalazły się na shortliście dokumentów, które mają szansę na oscarowe nominacje. Lista filmów, które będą miały szanse na złote statuetki, zostanie ogłoszona 14 stycznia 2015 roku.

 • Ewa Kopacz tęskni za wyrzuconymi z TVP dziennikarzami!

  Była premier Ewa Kopacz (59 l.) nie może pogodzić się z czystkami na Woronicza. Swoją dezaprobatę wyraziła na antenie publicznego nadawcy.

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • Ewa Kopacz pomogła córce w karierze zawodowej? Załatwiła jej specjalizację?!

  Ewa Kopacz (59 l.) może mieć kłopoty? Niektórzy węszą wielką aferę z jej córką w roli głównej! PiS-owska stacja TVP Info przekazała wieści, wedle których Katarzyna (33 l.) „rozpoczęła specjalizację lekarską w trybie rezydentury, mimo słabego wyniku egzaminu. Pomogło odwołanie do Ministerstwa Zdrowia, którym kierowała jej matka”.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Ewa Kopacz pozywa tygodnik "wSieci"! Żąda 30 tys. złotych!

  Ewa Kopacz (58 l.) postanowiła pozwać tygodnik "wSieci". Chodzi o okładkę, na której pani premier przedstawiona jest jako islamska terrorystka.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

Zdjęcia na temat: kopacz
 • Sharon Stone
Wideo na temat: kopacz
 • Jaką teściową jest Ewa Kopacz?

  Ewa Kopacz (60 l.) pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć o tym, jaką jest teściową. Do studia przyszła ze swoim zięciem, Andriyem Petranyukiem! "Był bardzo wystraszony spotkaniem ze mną. Zaraz potem był Dzień Kobiet, jadąc na spotkanie ze mną, nie wiedział, że jestem ministrem zdrowia. Wyglądało to strasznie, mało mówił, teraz jest taki rozgadany. Jak mój zięć się rozkręcił

 • Ewa Kopacz reklamuje dyskont! "Warzywa tam są super"! Żenada?

  Trzeba przyznać, że to dość kuriozalne i trudne do zrozumienia, aby premier jakiegokolwiek kraju i w telewizji tak mocno reklamował konkretny sklep spożywczy i to w dodatku należący do zagranicznego inwestora. Żadnych problemów nie ma z tym Ewa Kopacz, która w programie w TVP Info wychwalała portugalski dyskont, który od lat obecny jest w naszym kraju. "Chociażby taka Biedronka, pan, ja

 • Piotr Fronczewski odznaczony Orderem Uśmiechu

  Warszawa. Piotr Fronczewski został Kawalerem Orderu Uśmiechu. Znany aktor filmowy i teatralny został uhonorowany tym szczególnym wyróżnieniem na wniosek dzieci. Zanim został uhonorowany musiał wypić sok z cytryny. W uroczystości uczestniczyła premier Ewa Kopacz. (TVN24/x-news)