• Informacje na temat:

  kopie gwiazd

Artykuły na temat: kopie gwiazd
 • Joanna Liszowska zaskoczyła fanów zdjęciem córek! To małe kopie swojej mamy!

  Gwiazda serialu "Przyjaciółki" nigdy nie była zbyt skora do pokazywania swojego życia prywatnego w mediach. Zwłaszcza, gdy urodziły się jej dwie córki: Emma (7 l.) i Stella (5 l.). Joasia bardzo stara chronić się ich prywatność, ale niekiedy na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazuje swoje dzieci. Na najnowszej fotografii co prawda nie widać twarzy dziewczynek, ale uwagę zwracają dwie...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Marie Fredriksson pokonała przeciwności losu. Jak dziś się czuje?

  Lekarze dawali wokalistce grupy Roxette zaledwie kilka miesięcy życia, ale ona się nie poddała. Jak obecnie wygląda codzienność gwiazdy?

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Magda Gessler: najpierw własne restauracje, a teraz to!

  Magda Gessler (63 l.) nie zamierza poprzestać na własnych restauracjach. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" przygotowuje się do premiery... własnej kolekcji ubrań.

 • Tom DeLonge miał kontakt z kosmitami?

  Niespodziewane odejście z grupy Blink-182 nie jest jedynym dziwnym zachowaniem Toma DeLonge'a w ostatnim czasie. W wywiadzie dla Papermag, gitarzysta i wokalista stwierdził, że miał kontakt z kosmitami.

 • Danuta Kremer-Nowak wyśpiewała jeden z największych polskich hitów! Co się z nią stało?

  To właśnie Danuta Kremer-Nowak (64 l.) wraz z zespołem Happy End wylansowała słynny przebój "Jak się masz, kochanie?", który przed laty śpiewała cała Polska. A jak się ma dzisiaj sama gwiazda?

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • "Singielka": Nieidealni, ale prawdziwi

  Jako serialowa (nie)para podbili serca Polaków, którzy od miesięcy kibicują ich relacji. Specjalnie dla was gwiazdy „Singielki” szczerze i o wszystkim!

 • "Kryminalni": Import gwiazd

  W kolejną sobotę, w "Kryminalnych" pojawi się prawdziwy, aktorski gwiazdozbiór! W 91. odcinku gościnnie wystąpią m.in. Henryk Talar oraz gwiazdy "importowane" z innych seriali - Leszek Lichota ("Na Wspólnej") i Arkadiusz Janiczek ("Złotopolscy").

Zdjęcia na temat: kopie gwiazd
Wideo na temat: kopie gwiazd